Nušauto vyro byla – jau teisme, kaltinimai pareikšti jo žmonai

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos apygardos prokuratūra pranešė penktadienį teismui perdavusi baudžiamąją bylą dėl pernai namuose nušauto klaipėdiečio. Kaltinimai dėl nužudymo ir neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis pareikšti 44-erių nužudytojo sutuoktinei.

2022 metų rugpjūčio 31 d. ankstų rytą policijos pareigūnai gavo informacijos, kad I. Kanto gatvėje esančiame bute rastas mirusio vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai sulaikė įtariamąją – mirusio vyro sutuoktinę. Įvykio vietoje patikrinus moters blaivumą, jai buvo nustatytas lengvas girtumas. Įtariamoji buvo uždaryta į areštinę, tačiau vėliau teismas prokuroro prašymą suimti įtariamąją atmetė, tad ji pasibaigus sulaikymo terminui buvo paleista. Moteriai buvo paskirtas tik rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei paimti dokumentai.

Anot prokuratūros pranešimo, tyrimo metu gautos ekspertų išvados atskleidė, kad į vyrą buvo šauta keturis kartus iš jo paties legaliai namuose laikyto pistoleto. Turimais duomenimis, kaltinamoji namuose galimai neteisėtai laikė ir dar vieną šaunamąjį ginklą bei penkis šaudmenis.

Moteriai pareikšti kaltinimai dėl nužudymo ir dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Doviluose įvykdyta žmogžudystė

Policija pranešė, kad antradienį, apie 17 val., Klaipėdos rajone, Doviluose, namo kieme kilusios konflikto metu 36-erių vyras mirtinai sužalojo septyneriais ...
2024-02-28
Skaityti daugiau

Svarbu, Temos

Garsios žmogžudystės atgarsių byloje – ir tyrėjo savižudybė, ir nužudyto policininko sūnaus pėdsakai

Klaipėdos apygardos teisme toliau nagrinėjama byla, kurioje aiškinamasi, ar iš tiesų prieš beveik 16 metų už uostamiesčio medikės nužudymą buvo ...
2024-02-13
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Garsiai nuskambėjusi žmogžudystės byla bus nagrinėjama neviešai

Klaipėdos apygardos teisme antradienio rytą pradėta nagrinėti byla, kurioje kaltinimai dėl vyro nužudymo ir neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis ...
2024-01-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This