P0

Regionas

Tradicija tapęs „Pažinimo stebuklas“ šįkart išsiskiria dalyvių gausa

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-19


Jau 12 metus Klaipėdos senamiesčio ROTARY klubas kartu su Klaipėdos regos ugdymo centro pedagogais rengia tarptautinę stovyklą „Pažinimo stebuklas“ vaikams ir jaunuoliams su regos negalia. Pirmadienį prasidėjusi stovykla yra išskirtinė savo dalyvių gausumu – jų susirinko net 100. Tarp jų – ir 42 silpnaregiai bei neregintys vaikai iš Ukrainos bei juos lydintys asmenys. Taip pat dalyvauja svečiai iš Lenkijos ir Latvijos.

Stovykla vyks iki birželio 25 dienos moksleivių poilsio stovykloje „Raganė“, Monciškėse.

Šių metų stovyklos tema – „Klaipėdos kraštas istorijos labirintuose“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Tad bus daug edukacinių užsiėmimų, supažindinančių su Klaipėdos krašto istorija, buitimi, amatais, senaisiais žaidimais.

Stovyklautojai lankysis Jūrų, Klaipėdos pilies, Palangos Gintaro muziejuose, taip pat numatytas pasivaikščiojimas po Palangos pasakų parką ir pasikėlimas apžvalgos ratu. Jų taip pat lauks kūrybinės dirbtuvės, orientacinis žygis, draugystės spartakiada, iškylos prie jūros ir smagios diskotekos.


  2023-06-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt