P0

Spyglys

Prezidentas savo pranešime nepamiršo ir Grubliausko* (3)

Spyglys
2023-06-20


Spyglys nėra koks nors apkiautėlis – viena ausim antradienį klausydamasis metinio šalies prezidento Gitano Nausėdos pranešimo, nudžiugo, išgirdęs, jog jis nepamiršo paminėti ir seno savo draugo, buvusio mūsų miestelio mero Vytauto Grubliausko.

„Vėl esame priversti stebėti naujųjų, kad ir kitomis spalvomis pasidabinusių bebrų atgimimą, savotišką „neobebrystės“ reiškinį”, – rėžė prezidentas, Spyglio spėjimu, turėdamas galvoje ir eksmero-eksliberalo radikalų posūkį į kairę.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2023-06-20

  3 komentarai “Prezidentas savo pranešime nepamiršo ir Grubliausko*”

  1. Avatar😎 (IP: 88.118.91.137)

   Dudorius per 12 metų valdymo, nieko gwro Klaipėdai nepadarė, darė tik tai priešingai, kad miestas laskęstų šuduose. Matijošaitis per 1 kadenciją, Kauną pakėlė neatpažįstamai. Tai toks “Darbininkas” tokį pat “darbininką” pamatė, tik dabar viskas bus tie žminės ant šudino pagalio pakabinti ne miesto, i valstybės mastu. O visus Matijošaičius ir t.t. pils tonomis šudais ir tampys po policijas, stt, prokuratūras, teismus, nes visa LT mato, kad nesusišyka miestą, kaip Dudkinas per 12 metų, o padaro prašmatnesniu.

  2. AvatarDomas (IP: 86.38.73.199)

   Leido išnaikinti mieste medžius, o ir apskritai – dirbo nepakankamai gerai.

  3. AvatarAlgis (IP: 86.100.94.49)

   Geda tiems ,kas ji paskutinios rinkimos rinko.Ta juo komanda nieko nedare .Vaitkus is visu tarnybu turetu atleist grubliausko zmones.Ypac tuos ,kurie projektuoja saligatviu tiesimus ir padarytu darbu priemimus.Visi mieste takai priimti su brokais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt