P0

Verslas

Viešojo maitinimo įmones ragina lankytojams siūlyti nemokamą vandenį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-20


Siekiant skatinti visuomenę labiau rūpintis savo sveikata ir tausoti aplinką, trečius metus iš eilės didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojama kampanija „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis!“

Šią iniciatyvą prieš trejus metus pirmą kartą pristatė bendrovė „Vilniaus vandenys“ kartu su miesto savivaldybe.

Domo Rimeikos nuotr.

Praėjusiais metais šiuo pavyzdžiu pasekė bendrovės „Klaipėdos vanduo“ bei „Kauno vandenys“, kurios šiemet tęsia tradiciją ir ragina visas viešojo maitinimo įstaigas jungtis prie minėtos iniciatyvos ir klientus nemokamai vaišinti vandeniu iš čiaupo.

„Praėjusiais metais ši iniciatyva sulaukė didžiulio uostamiesčio viešojo maitinimo, viešbučių susidomėjimo ir nemokamai vandeniu iš čiaupo svečius vaišino daugiau nei 20 įmonių. Džiaugiamės, kad Klaipėdos verslas prisideda skatinant gyventojų sveikatingumą, atsisako vandens plastiko buteliukuose, taip atkreipdami dėmesį ir parodydami savo socialinę atsakomybę prieš visame pasaulyje vykstančią globalią taršos plastiku problemą. O mes, kaip įmonė, užtikriname, kad vandenį iš čiaupo gerti yra saugu ir sveika, jame daug mineralų ir kasdien atsakingai tikriname jo kokybę laboratorijoje“, – pranešime pažymi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Skelbiama, jog šią savaitę prasidėjusi iniciatyva „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis!“ vyks iki rugsėjo pabaigos. Vyksiančios kampanijos metu Klaipėdoje, Kaune ir sostinėje veikiantys restoranai, kavinės, barai, viešbučiai klientus kvies atsigaivinti šviežiu, gaiviu, sveiku, mineralų prisotintu vandeniu iš čiaupo nemokamai ir taip atsisakyti vandens plastiko buteliukų.

Antrus metus iš eilės akcijoje dalyvaujanti bendrovės „Klaipėdos vanduo“ ir „Kauno vandenys“ kiekvienai prie kampanijos prisijungsiančiai įmonei, kavinei, restoranui kompensuos po 1000 litrų vandens kiekvieną mėnesį.

Norintys prisijungti prie akcijos kviečiami registruotis čia.

Verslo straipsnių visus kompas


  2023-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt