P0

Vasara

LRT OPUS grįžta į Nidą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-29


Radijo stotis LRT OPUS tęsia tradicijas ir liepos 6 dieną sugrįžta į Nidą. Šįsyk LRT OPUS terasa įsikurs muzikos ir renginių erdvėje po atviru dangumi „Sangrita“, kurioje kiekvieną ketvirtadienį skambės alternatyviosios muzikos atlikėjų koncertai. 

Kultūros erdvės pajūryje lankytojų iki spalio mėnesio lauks Lietuvos atlikėjų pasirodymai bei gyvi pokalbiai su LRT OPUS vedėjais. Dauguma jų bus transliuojami ir radijo eteryje.

LRT nuotr.

„Kaskart labai džiaugiamės turėdami galimybę išvykti į regionus ir pabendrauti su ten gyvenančiais ar tuos kraštus lankančiais mūsų klausytojais. Na, o Nida, kurioje įsikursime jau trečius metus iš eilės, yra unikalus kampelis, kuris traukte traukia autentiškumą vertinančius ir alternatyvą mėgstančius žmones. Šiemet bendradarbiausime su „Sangrita“ ir savo jaukią terasą atversime būtent pas juos. Ten rengsime specialias laidas ir transliuosime LRT OPUS formato atlikėjų bei grupių koncertus“, – pranešime pažymi LRT OPUS vadovė Evelina Kazakevičiūtė.

„Sangritos“ idėja gimė su geru draugu klausantis „Radiohead“ ir besikalbant apie muzikines klajones. Tą vakarą svarstėme, klausėme vienas kito, ko trūksta Nidai? Taip kilo ir ilgainiui išsivystė social club idėja. „Sangritos“ siūloma vasaros programa turėtų apjungti įvairaus amžiaus grupes. Be to, stengiamės kurti ne tik garsą ar vaizdą, bet ir potyrį. Rapolas Žinevičius, kuris koordinuoja visus „Sangritos“ procesus, puikiai pajuto, ką noriu išreikšti per šį projektą, ir supažindino su LRT OPUS komanda. Jai „Sangritos“ programa pasirodė turininga ir ji noriai prisijungė prie šio socialinio projekto. Vasara Nidoje su mūsų komanda ir šiuo partneriu, LRT OPUS, manau, bus tikrai daugiau nei įdomu“, – sako „Sangritos“ sumanytojas ir vadovas Paulius Ignatavičius.

Liepos 6 d., ketvirtadienį, nuo 21 val. LRT OPUS terasos koncertų seriją, kuri bus transliuojama ir LRT OPUS radijo bangomis, pradės melancholiškos muzikos kūrėjas Lukas Pilkauskas. Prieš muzikinę terasos atidarymo dalį, nuo 20 val., įvyks ir specialus atlikėjo bei LRT OPUS vedėjos Unės Liandzbergytės pokalbis.

Muzikinę ir pokalbių LRT OPUS programą Nidoje antrąjį vasaros mėnesį pratęs: liepos 13 d. – atlikėjas Gamka, o liepos 27 d. – grupė „Planeta Polar“.


  2023-06-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt