Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-06-29 |
Trečiadienį šalyje patvirtinti 27 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 5 žmonės susirgo antrą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje pirmą kartą susirgo vienas asmuo.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 20,2 proc., o Klaipėdoje po dienos pertraukos jis vėl išaugo net 66,7 proc.
Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumenko nežymiai – nuo 12,5 iki 12, o Klaipėdoje šis rodiklis nuo 10,5 atvejo sumažėjo iki 9,2 ir uostamiestis, savo padėtį pagerinęs keturiomis pozicijoms, dabar jau yra 39-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šalyje liko 13 savivaldybių su nuliniu rodikliu.
Kelias dienas tarp tokių buvusi Neringa dabar jau atsidūrė 5-oje vietoje tarp blogiausias pozicijas užimančių savivaldybių: nors čia susirgo vos vienas gyventojas, savaitinis užsikrėtimų procentas padidėjo visu 100-tu. Tarp blogiausias pozicijas užimančiųjų vis dar pirmauja Rokiškis, o jį vejasi Palanga, esanti trečia.
Šalyje šiuo metu serga 528 gyventojai – 14 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančių asmenų sumažėjo vienu – iki 23.
Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius vėl nurodomas vienu mažesnis – 9690. Klaipėdoje jis jau nesikeičia nuo balandžio pradžios (431).
Trečiadienį šalyje paskiepytas vos vienas gyventojas.
Parašykite komentarą