P0

Spyglys

Išėdė Šakalienę, išės ir Kubilienę* (14)

Spyglys
2023-06-30


Vienas Klaipėdos politikas atvirame eteryje užsipuolė Miesto ūkio skyriaus vedėją Ingą Kubilienę, tarp kita ko ir todėl, kad jos šypsena graži.

Spyglys, gerai prisimenantis, kaip dabartinis meras Arvydas Vaitkus per praėjusią kadenciją išėdė buvusią šio skyriaus vedėją Ireną Šakalienę, pranašauja panašų likimą ir Ingai. 

Politikams užkliuvo Ingos šypsena

Spygys cituoja tą įniršusio politiko išpuolį, bet nemini jo vardo – siūlo klaipėdiečiams patiems atspėti, kurio herojaus (nepainioti su hemorojumi) tai retorika, adresuota Ingai Kubilienei: ,,Pas jus viskas taip paprasta, taip gera… Gėlės tik žydi… Kai jūsų paklausai, tai atrodo, kad ne po Klaipėdą, o po Londono centrą vaikštai… Ir šypsena jūsų graži. Darbai taip gerai vyksta… O problema ant problemos…”

Spyglio moralas: Klaipėdos politikams reikėtų dažniau į Londoną nuvykti ir įsitikinti, kad ten miesto centre ir šiukšlių daugiau, ir piktos voverės bei lapės žmones puola.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2023-06-30

  14 komentarai “Išėdė Šakalienę, išės ir Kubilienę*”

  1. AvatarČerilis (IP: 78.57.244.248)

   Oaš galvojau tai jaunas ir perspektyvus žmogus klaipėd gražėja erdvės tvarkomos

  2. AvatarKests (IP: 88.119.44.30)

   Kubilienė per “gražias” akis ir lipšnumą padarė karjerą… pasikraipo prieš vadovus ir vyrai suskysta, ji gudri karjeristė. Visa savivaldybė tai žino. Gal po 20 -30 m. ir specialistė gera galės būti. Bet vadovė tai tragiška.

  3. AvatarR (IP: 77.79.56.52)

   Mes kaip seni Klaipėdos gyventojai ,dejom skersa, ant senamiesčio problemu…

   • AvatarVėtra (IP: 88.119.134.9)

    Tai jūsų ir tik jūsų nuomonė . Ačiū , kad sureagavote . Malonu .

  4. AvatarIrute (IP: 86.100.156.192)

   Prie Alksnynes namo sienavo zole,tai ten puse lupta,puse skusta tik varnele uzdejo kad sienavo,o kada bus ipareigota buvusi Laivu ir remonto mokykla panaikinti narkomanija,girtuoklyste,jei turi pinigu prabangiam viesbuciui,tai sutvarkyt aplinka reikia maziau,nesulauke tvarkymosi darbu kreipsimes i Kakadu,gal tada kazkas pajudes

  5. AvatarVėtra (IP: 88.119.134.9)

   Nesigilinant į “aukštąjį pilotažą ” , kaip senai miesto gyventojai rūpi žemiški dalykai . Rašau senamiesčio problemas – bjaurastis prie atliekų konteinerių . Išveža ir palieka visą brudą po ir aplink juos ( taukai , stiklai, šiukšlės , maisto atliekos , daugiausia tai barų gėris ….) , Nevalomos gatvės , senamiestyje tai ypač aktualu po savaitgalio siautėjimų ( pridaužyta stiklų . Nesaugu ir žmonėms ir gyvūnams), betvarkė prie barų , o ypač naktinbarių ( nuorūkos, stiklo šukės , vėmalai , vienkartiniai indai ..), balaganu paversta Dangės krantinė ( ar barams neužtenka vietos po stogu , kad viešą erdvę paverčia sandėliu ? O ir tose palapinėse nei etikos nei estetikos), suklypę , nusibaigę šiukšledėžės ( visame senamiestyje ), nevaloma po suolais nei Dangės krantinėje , nei kur kitur . Klausimas – ar bus pastatytos šiukšledėžės sutvarkytose gatvėse ( Žvejų, Vežėjų , Teatro ) ? Remontuojant gatves ant namų pakabino šviestuvus , taip ir paliko griovelius laidams atvirus , neužtaisė ( sugadino namo fasadą ) Kada sutvarkys? Ar gyventojams paliko ? Problemų – apstu !

  6. AvatarAnonimas (IP: 88.118.103.221)

   Mes kaip seni Klaipėdos gyventojai,tikrai esam blogos nuomones apie miesto tvarkymo vedėja Kubilienę. Pvz šią žiemą gatvės valymas mieste buvo tikrai blogas beabejo negali gatves būti kaip vasarą,bet kai sistemingai neatliekami darbai tai jau problema,nesusitvarkymas nesugebėjimas darbe

  7. AvatarRimantas (IP: 78.60.154.179)

   Šakalienę seniai reikėjo pakeisti prieš kelis metus. Parašydavau jai kur matau miesto problemą. – Ačiū už informaciją. Ir niekas nesikeisdavo. Kartą Šakalienei paskambinau. Pasigailėjau, kad paskambinau… Nežinau kaip Kubilienė reaguoja į gyventojo pasiūlymą.🤔 Liesytė panaši ir jos Diana. Teko atsisakyti tokios pagalbos, ieškoti kitur.

  8. Avatarsiaips (IP: 84.15.180.146)

   S. Budino reformų paveldo palikimas yra Kubilienės asmenybė ir kompetencija savivaldos laipteliuose. Anksčiau buvo dvi kavos draugės iš tos garsios reformos karjeros laipteliams step ant step, viena i dekretines išėjo ir daugelis „silpnu“ specialistu atsikvėpė kad savivaldybė neteko „perspektyvios ir ryžtingos“ specialistes, O Kubiliene toliau bando pateisinti reformos tikslus paveldo kompetencijos ribose. Šiaip kaip vyksta Klaipėdos miesto infrastruktūros gerinimas kokybės atžvilgiu girti Kubiliene nėra už ką, nei kaip turinčios specialistu grupe nei kaip vadove, bet gal po kokiu 20 metu ir susiformuos iš šio specialisto sakykim normalus nepiktybinis valdininkas. Bet ar klaipėdiečiai privalo ar turi noro laukti kol kažkas patobulės o gal ne, gal jie nori kad šiandien keistųsi Klaipėdos miesto aplinka kokybiškai o ne po 20metu? O ėsti nėra ką ir kodėl Atvira Klaipėda pasirinko tokia antraštę? Gal kas iš jos atstovu dalyvavo tose reformose?

  9. AvatarKestas (IP: 86.100.94.49)

   Sakaliene Klaipedai tik betvarke padare .Jinai gal galetu privatozuot sklypus

  10. AvatarTamsa (IP: 88.118.103.221)

   Nieko ta Kubilienė nesprendžia,kiek tęsiasi mieste visokios rekonstrukcijos! Vingio pasažas niekaip nebaigia ir apskritai miestas nesibaigianti statybų aikštelė. Danės skvere vakar buvom,tai atrodo,kad jis jau 10 m. kaip darbai atlikti,žolė nepjauta,matosi augalai nauji sodinti nudžiūvę ir apskritai slogus toks vaizdas. Ne šeimyniškas požiūris Šakalienė buvo su kiaušiais,bet ir ją išėdė:) o šitą reikėtų keisti

  11. AvatarSaule (IP: 148.252.132.134)

   Nieko jis neises! Rokis teisus 100%. Kubiliene per metus tiek padare, kiek jiems ir nesisapnavo. O liezuviu malti proto nereikia.Beje, Kubiliene iskilusias gyventoju problemas sprendzia iskart, net ta pacia diena! Siuksliu isvezimas, kiemu valymas t.t. Kuris is valdininku taip dirba, dirbo ar dirbs? Stiprybes jai ir tos zavios sypsenos visada! Net Vaitkus pradeda po truputi sypsotis, nusiimti savo surugusia kauke, valio! Mieste bus sviesiau!

  12. AvatarRokis (IP: 148.252.140.100)

   …tas taip vadinamas atsilupęs politikas iš buvusių mentų šaikos, galetų pats sėsti Miesto tvarkymo sk. v. kėdę ir parodyti kaip reikia tvarkyti miestą! Bet ne- čia reikės dirbti ir būsi visų matomas ir plakamas! Visiem protą pisti juk paprasčiau ir turbut maloniau…

  13. AvatarO politikas teisus (IP: 90.131.35.4)

   Prastai p. Kubilienė sprendžia problemos
   Daug meluoja, išsisukinėja.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt