P0

Regionas

Nidoje skendo trys žmonės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-01


Šeštadienį, 15.19 val., Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad jūroje, šalia Nidos šiaurinio paplūdimio skęsta du žmonės. JGKC budėtojui susisiekus su Nidos gelbėjimo stotimi buvo patikslinta, kad jūroje skęsta iš viso trys asmenys.

Skęstančiųjų gelbėjimui iš Nemirsetos Paieškos ir gelbėjimo posto buvo pakeltas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Apie 15.44 val. tris skendusius asmenis išgelbėjo Nidos paplūdimio gelbėtojai ir sraigtasparnio gelbėjimo operacijai virš jūros nebereikėjo, tačiau Nidos gelbėtojai konstatavo, kad vienam iš trijų skendusių asmenų reikalinga medicininė pagalba. Tad iš sraigtasparnio į paplūdimį nusileidęs medikas paėmė hipotermiją (bendrą kūno atšalimą) patyrusį jauną vyrą, kuris sraigtasparniu buvo nuskraidintas prie Klaipėdos Jūrininkų ligoninės ir perduotas greitosios medicininės pagalbos medikams.


  2023-07-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt