Pareigūnai aiškinsis trijų mirčių aplinkybes

Regionas

Policija pranešė, kad šeštadienį Klaipėdos regione buvo aptikti du lavonai, o ligoninėje mirė sužalota moteris.

Apie 19.30 val. Klaipėdoje, Medelyno gatvėje esančio namo kieme, buvo rastas mirusios 80-metės moters kūnas. Panašiu laiku  Klaipėdos rajone, miške ties Derceklių kaimu, rastas apie 30-40 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškio kūnas. Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežasčiai nustatyti.

Pareigūnai taip pat sulaukė pranešimo, jog penktadienio vakarą, apie 22.50 val., vienoje iš Klaipėdos ligoninių mirė dar birželio 20 d. iš vieno Šilutės rajono, Vainuto miestelio gyvenamojo namo pristatyta sužalota 55-erių moteris. Šeštadienį pradėjus tyrimą dėl žmogžudystės sulaikytas neblaivus (1,20 prom.) 32-iejų vyras.

1 Comment

  1. Klaipēdietē

    Tegu ukrainietē Natalija ,nedejuoja ,juk gauna įvairias išmokas lietuvoj iš įvairių fondu,bei nemokama pravažiavima lietuvoj ir kitu daug privilegijų.Ko lietuvoj ,nuolat gyvenantis įvairių tautybių žmonēs nieko negauna.Nereikia tingēt dirbt,tada bus gerai.

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Rūsyje aptiktas lavonas

Klaipėdos policija pranešė, kad ketvirtadienį, po vidurdienio, vieno Šilutės plento daugiabučio rūsyje aptiktas 44-erių vyro lavonas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Mirė darbo vietoje

Klaipėdos policija pranešė, kad antradienio rytą, apie 8.30 val., Nemuno gatvėje, darbo vietoje, buvo rastas 67-erių vyro lavonas be akivaizdžių ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Gatvėje - negyvas vyras

Klaipėdos policija pranešė, kad šeštadienio vakarą, apie 20 val., Naikupės gatvėje rastas mirusio apie 40 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškio ...
2024-03-31
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This