P0

Regionas

Gabrieliaus Vagelio koncerte Palangoje – išskirtinės koncerto viešnios

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-03


Iki liepos 6 d. Gabrieliaus Vagelio vasaros šou Palangos koncertų salėje liko visai nedaug. Artėjant koncertui atlikėjas atskleidžia dar kelias staigmenas ir naujienas, kurios lauks susirinkusių gerbėjų. Viena iš jų tai, kad koncerto metu naujausias G. Vagelio singlas „Jei leisi“ nuskambės taip, kaip niekur gyvai dar nebuvo atliktas.

Prieš kelias savaites G. Vagelis su viena populiariausių Lietuvoje merginų grupių „69 Danguje“ išleido bendrą dainą „Jei leisi“. Šis kūrinys nuo pat pirmosios dienos šovė į didžiausių šalies radijo stočių topus, o „YouTube“ platformoje jau yra peržiūrėtas daugiau nei 1 mln. kartų. AGATA skelbia, kad daina yra tarp pačių klausomiausių ir kitose skaitmeninėse platformose. Išleidžiant šią dainą G. Vagelis minėjo, kad Palangoje ji pirmą kartą nuskambės gyvai.

„Labai džiaugiuosi šia daina, nerealus jausmas, kai visa publika jau pirmosiomis dienomis po jos pristatymo dainuoja kartu. Tačiau kiekvieną kartą atliekant šią daina atrodo, kad kažko trūksta. Tad labai džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Palangos koncertų salėje ją pirmą kartą gyvai atliksime kartu su „69 Danguje“ merginomis“, – sakė G. Vagelis.

Anksčiau buvo skelbta, kad šiame koncerte G. Vagelis pateiks ir daugiau staigmenų: atsinaujinusi ir išaugusi grupės sudėtis, naujos dainos bei tai, kad koncertą apšildys Gintė Sičiūnaitė, su kuria laukia ir išskirtinis duetas. Taip pat koncerto metu bus paminėta Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautinės giesmės diena – 21 val. bus sugiedotas Lietuvos himnas, taip koncertas prisijungs prie iniciatyvos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Be šių naujienų laukia dar viena. G. Vagelio gerbėjai gerai žino, kaip atlikėjas mėgsta šokti savo koncertų metu, bet visada tai darydavo vienas scenoje. Tačiau vasaros šou prie atlikėjo ir grupės jungiasi ir keturi profesionalūs šokėjai, kurie žada užkurti dar karštesnį vakarėlį liepos 6 d. Palangos koncertų salėje.


  2023-07-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt