P0

Regionas

Palangoje – The Underwater Bubble Show

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-04


Jau kitą trečiadienį Palangos gyventojų ir svečių laukia neeilinė proga išvysti pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantį didžiausią šios vasaros šou visai šeimai „The Underwater Bubble Show“. Iliuzijų pasaulyje Oskarui prilygstantį prestižinį Merlino apdovanojimą laimėjęs ir garsiojo „Cirque du Soleil“ cirko pasirodymų įkvėptas užburiantis šou liepos 12 d. bus surengtas Palangos koncertų salėje.

„The Underwater Bubble Show“ išsiskiria didele pasirodymų įvairove – šou susipina ir nepamirštamą patirtį kuria įtraukianti istorija, mimai, piešiniai ant smėlio, šokiai, muzika, marionetės, akrobatika, žongliravimas ir magija. Visa tai kartu su nenuspėjamu burbulų pasauliu suteiks puikių emocijų ir įspūdžių tiek mažiems, tiek dideliems.

Pasaulyje sėkmės sulaukusio šou siužetą įkvėpė tokios puikiai visiems žinomos pasakos kaip „Alisa stebuklų šalyje“, „Mažoji undinėlė“ ir „Piteris Penas“. Visgi Burbulų šou kūrėjai nusprendė įprastą pasakų istoriją apversti aukštyn kojom.

„Pasakos mažiesiems dažniausiai yra apie vaiką, kuris užauga ir kažko išmoksta. O mes nutarėme papasakoti apie suaugusį veikėją Poną B, kuris sužino, kad gali sugrįžti į vaikystę ir mėgautis gyvenimu taip, kaip juo mėgaujasi vaikai“, – teigia šou režisierius ir bendrakūrėjas Enrico Pezzoli.

Pirmąkart 2011 m. JAV žiūrovams pristatytas „The Underwater Bubble Show“ netruko sulaukti milžiniško populiarumo ir ėmė gastroliuoti ne tik JAV, bet ir užsienyje – Italijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Libane, Katare, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Indonezijoje ir kitose šalyse. Šou trupė kasmet surengia net po 45 pasirodymus.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis „The Underwater Bubble Show“ žiūrovų laukia jau liepos 12 d. Palangos koncertų salėje. Bilietus platina bilietai.lt.


  2023-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt