P0

Kultūra

Bibliotekoje – „Išplaukiantys prisiminimai”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-05


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje eksponuojama dailininkės Eglės Lipinskaitės akvarelės paroda „Išplaukiantys prisiminimai”.

„Spalva-dėmė-šviesa-kontrastas-kompozicija… Maždaug tokiu eiliškumu gimsta mano paveikslas. „Išplaukiantys prisiminimai“ gimsta iš reminiscencijų, citatų, nuotrupų. Iš fragmentų bandau atkurti pasakojimus apie ypatingus žmones arba išgyvenu senas istorijas savaip. Mano kuriamas peizažas truputį sužmogintas“, – sako Eglė Lipinskaitė.

Jos akvarelės kelias prasidėjo 2015 m. Iki tol tebuvo vienas kitas pabandymas ir be galo didelis noras tapyti. Ji dalyvauja tarptautiniuose pleneruose ir akvarelininkų festivaliuose, rengia personalines parodas.

„Tapyba – man yra būtinybė, kaip oras, kaip vanduo. Tai mano erdvė pasireikšti ir vystytis kūrybiškumui bei vaizduotei. Tai nepaaiškinama
žodžiais, tai tiesiog juntama“, – sako dailininkė.

Parodą veiks iki liepos 29 d.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt