P0

Verslas

Palangos oro uoste padidėjo neapmuitintų prekių parduotuvių plotai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-05


Palangos oro uoste atnaujintos abi keleivių terminale esančios neapmuitintų prekių („duty free“) parduotuvės bei praplėstos jų erdvės. Jų plotas išsiplėtė beveik pusantro karto ir dabar sudaro per 180 kv. metrų. Teigiama, kad išaugo ir siūlomų prekių asortimentas bei pasirinkimų įvairovė.

„Dabar pajūrio oro uoste į akis krenta modernūs dizaino sprendimai, šiuolaikiškos interjero detalės, o parduotuvėse bus galima rasti didesnį prekių pasirinkimą. Be to, keičiasi parduotuvių prekės ženklas – „Global Travel Supply“ tampa „Global Travel Retail“, – pranešime cituojama Gintarė Norvilaitė-Tautevičė, Lietuvos oro uostų komercijos departamento vadovė.

Jos teigimu, atnaujintas parduotuvių interjeras Palangos oro uosto laukimo salėms suteikia daugiau vizualinio vientisumo – juodai dažyto metalo ir medžio detalės apjungia skirtingas erdves ir padeda sukurti aplinkos dermę.

Dvi „duty free“ parduotuves Palangos oro uoste valdo bendrovė „GTS Palanga“. Nuomos sutartis penkerių metų laikotarpiui su įmone pasirašyta praėjusiais metais.

Lietuvos oro uostų duomenimis, šiemet Palangos oro uostas turėtų aptarnauti beveik 300 tūkst. keleivių.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2023-07-05

  Vienas komentaras apie “Palangos oro uoste padidėjo neapmuitintų prekių parduotuvių plotai”

  1. AvatarBankrotas (IP: 90.131.36.2)

   Skrydžių dėl to nepadaugėjo. Iš Vilniaus daugiau kaip 55 kryptys, iš Kauno -30, iš Palangos – net PENKIOS! Ir tie amžini naktiniai vėluojantys skrydžiai, kai parduotuvės jau nedirba.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt