„TEMOJE“ – gyvas Ado Gecevičiaus būgnų pasirodymas ir intelektualus reivas (1)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-07-05

Kultūros erdvė „TEMA“, įsikūrusi Naujoji Uosto g. 3, šį šeštadienį, 21 valandą, kviečia apsilankyti renginyje, kurį organizuoja du aktyvūs muzikos lauko atstovai – Adas Gecevičius ir Radvilė Buivydienė. Vakarėlyje skambės kruopščiai atrinktos ir labai įvairios muzikos selekcijos, taip pat pirmą kartą Klaipėdoje vyks A. Gecevičiaus gyvo garso būgnų pasirodymas.

Būgnininkas, prodiuseris ir kompozitorius A. Gecevičius pažįstamas iš pasirodymų su „Sheep Got Waxed“, „Vilniaus Energija“, Alina Orlova ir daugelių kitų Lietuvos atlikėjų. Paskutiniais metais jis vis dažniau pasirodo kaip solo būgnininkas ir jau surengė pasirodymus bendradarbiaujant su Vilniaus rotuše, Lietuvos nacionaliniu muziejumi, „Loftu“ ir festivaliu „Mėnuo juodaragis“. „TEMOS“ lankytojai turės galimybę išgirsti pirmąjį jo pasirodymą Klaipėdoje.

„Šiame vakarėlyje gyvi būgnai persipins su didžėjų kultūra. Savo pasirodyme būgnus gyvai jungsiu su elektronika ir visa tai bus naudojama intelektualiam reivui“, – pranešime cituojamas A. Gecevičius.

Jam kompaniją palaikys Lietuvos muzikos informacijos centro vadovė Radvilė Buivydienė, daugelį metų besirūpinanti įvairių žanrų muzikos leidyba ir sklaida Lietuvoje ir pasaulyje. Ji renka savo mylimos muzikos kolekciją, kurios perliukus labai nori išbandyti su pajūrio šokėjais.

„Visuomet buvau apsupta labai įvairios muzikos. Mane labai traukia džiazas, repas, kokybiška popmuzika, intelektuali elektronika, įvairūs eksperimentai. Savo selekciją šiam vakarui dėlioju labai vasariškai ir smagiai, nes kai kuri muzika gali tinkamai suskambėti tik jos klausantis vasarą prie jūros,“ – sakė R. Buivydienė.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “„TEMOJE“ – gyvas Ado Gecevičiaus būgnų pasirodymas ir intelektualus reivas” komentarų : 1

  1. Persenes reiveris parašė:

    Idomu idomu, gaila kad isvazeves….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Klaipėdoje statys „Garso sienas“

Rugsėjo 7-ąją, 19 val., Klaipėdoje, TEMOJE (Naujoji Uosto g. 3) vyks nemokamos praktinės garso apdorojimo ir kūrybines dirbtuvės „Garso sienos“. ...
2023-08-30
Skaityti daugiau

Kultūra

„WhaleSounds“ iš Klaipėdos siųs žinutę banginiams

Neseniai aštuonerių metų gimtadienį atšventusi ir naują albumą „Vėtra“ pristačiusi alternatyvios muzikos grupė „WhaleSounds“, paskelbusi vasaros koncertų turą „Jausmas 3×3“, ...
2023-07-24
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdoje - trijų dienų festivalis

Spalio 29–31 dienomis uosto teritorijoje įsikūrusi „TEMA“ bendruomenė festivalio „TEMAFESTAS“ metu kviečia išgirsti 10 pasirodymų, kurie varijuos nuo eksperimentinio džiazo ...
2021-10-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This