P0

Kultūra

Kviečia į nemokamą ekskursiją po atnaujintą Skulptūrų parką (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-07


Liepos 11 d., antradienį, 18 val. organizuojama nemokama ekskursija Klaipėdos skulptūrų parke (buvusiose Miesto kapinėse). Ketinantys dalyvauti laukiami centrinėje aikštelėje, netoli Tautinių kultūrų centro.

Palmiros Mart nuotr.

Po pusantrų metų trukusios rekonstrukcijos atvertame parke šalia skulptūrų atsirado miesto kapines bylojantys ženklai: kapinių vartai, takeliai, aikštelės, Atminties labirintas, kryželiai lietuvių, vokiečių, prancūzų, lenkų, belgų kariams, palaidotiems kapinėse XIX a. antroje pusėje ir XX a. pirmoje pusėje.

Parko lankytojams dėl to kyla daugybė klausimų.

Ekskursijos metu savo žiniomis apie Klaipėdos miesto kapines ir čia palaidotus žmones pasidalins muziejininkas-istorikas dr. Dainius Elertas ir vienas iš parko projekto autorių Kęstutis Mickevičius.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami susitikti ir pasiklausyti istorinio pasakojimo vaikštinėjant po parką ir visiems drauge tyrinėjant, bandant suvokti priežastis, pasekmes bei savo santykį su tuo, kas buvo ir kas yra.

Tel. pasiteiravimui: 8 612 84 407 (Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotoja Skulptūrų parkui Sondra Simanaitienė).

Registracija nebūtina.

Kultūros straipsnių vidus


  2023-07-07

  Vienas komentaras apie “Kviečia į nemokamą ekskursiją po atnaujintą Skulptūrų parką”

  1. AvatarPetras (IP: 78.57.207.95)

   Skulptūrų parko projektas sudarkytas ir įgyvendintas prastai.Nuvylė, kad projekto autoriai tai leido .Atnaujinti takai, apšvietimas ir suolai. Želdiniams niekinis dėmesys, kaip ir Danės skvere. Gal kas nors patikrins kokios kokybės sodinukai? Ne gėlynai, bet šiukšinėliai… o valdžia džiaugiasi

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt