P0

Spyglys

Algirdas Kamarauskas jau pavargo* (5)

Spyglys
2023-07-10


„Liepos 10 – 21 d. atostogos”, – kukliai šį pirmadienį įrašyta Klaipėdos miesto mero pavaduotojo Algirdo Kamarausko darbotvarkėje.

Spyglys giliai užjaučia naujai iškeptą politiką, sugebėjusį taip pavargti per nepilną 1,5 mėnesio darbo vicemeru laikotarpį, kad jam jau prireikė 11 dienų atostogų.

„Trečiojo vicemero pozicijoje mes ir norėjome matyti tokį žmogų, kuris galėtų tinkamai prižiūrėti visus projektus, kurie yra šiandieną vystomi Klaipėdoje ir kurtų tokių projektų realizaciją”, – taip vietos politikams ir visuomenei A. Kamarauską pristatė meras Arvydas Vaitkus

Ir suraitė Spyglys štai tokį moralą: sunku be darbo, sunku. Bet vicemerai sunkumų nebijo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-07-10

  5 komentarai “Algirdas Kamarauskas jau pavargo*”

  1. AvatarStebinčiam , mąstyti nepavyksta ? (IP: 90.131.36.250)

   Vicemerams atostogos yra suteikiamos mero potvarkiu. A. Kamarauskui suteikiant atostogas, atsižvelgta į tai, kad vicemeras šiam laikotarpiui asmeninių planų turėjo DAR IKI pradėdamas dirbti savivaldybėje ir apie tai BUVO INFORMAVĘS skiriant jį į šias pareigas“, – paaiškino savivaldybės Komunikacijos skyriaus atstovė.

  2. AvatarNuomonė tik (IP: 88.203.57.90)

   O ko jūs stebitės? Juk i politiką jie ir veržiasi, kad ten durnių stumdydamas, sau ir savo vaikams użsidirbi.
   At tu rinki konservatorių, ar valstietį, ar….visi jie POLITIKAI:(

  3. AvatarStebiu (IP: 195.14.182.185)

   Faina. Atostogai patys nepailsės, o nemažai projektų jau “stalčiuose”… greitai nebereiks dirbti iš viso 😀 … va tokios valdžios norėjote gerbiami klaipėdiečiai, tą ir turite 🙂 … laukiame tęsinio 🙂

   • AvatarŽvelkim pozityviai (IP: 78.62.147.40)

    Žmogus, tai yra Kamarauskas, gal tikrai nesiruošė tapti trečiuoju vicemeru… Juk ir pareigos jo “kalibro” specialistui, labai jau kuklios… Mes gi nežinome, kas jo šeimoje buvo suplanuota, gal kokia anksčiau numatyta kelionė? Humoras gerai. Spyglys visada duria nelauktai, tam jis ir- spyglys. Bet prisiminkite darboholikę vieną iš valdančiųjų ministerijų damų, kuri kaitinosi Ispanijoje, o posėdžiuose dalyvaudavo karštos s saulės “darbo” ritmu. Ir ką? Nė jokio nustebino iš PIŠ premjerės nebuvo… Grįš- atidirbs už du mūsų Kamarauskas.

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.42.2)

    Nezyzk,eik dirbti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt