P0

Spyglys

Rajono meras perspjovė Arvydą Vaitkų* (11)

Spyglys
2023-07-11


Kol Klaipėdos miesto meras naktinis nemiega, dūsauja niekaip negalėdamas išsirinkti jo didį statusą atitinkančio hibridinio automobilio, jo kolega Klaipėdos rajono vadovas jau įsigijo ratus. Ir ne bet kokius, o tik elektra varomus!

Važinėsis dabar, mandravos, o miesto meras senu taršiu kibiru toliau kratysis. Kol kada nors įsigys tik hibridą… Gėda džiunglėms, pardon, Klaipėdos miestui!

O Spyglys atkreipia dėmesį, kad tas rajono mero automobilis beveik tokio pat dydžio, beveik visais parametrais yra kone lygus Klaipėdos miesto mero ieškomam prestižiniam automobiliui. Be to, jis bus pristatytas per keturis mėnesius! Ir vienu pakrovimu nuvažiuos 500 km. O miesto meras ir toliau terš oro tarša garsėjančią Klaipėdą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-07-11

  11 komentarai “Rajono meras perspjovė Arvydą Vaitkų*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 88.118.23.237)

   Manau vienos įstaigos užtektų.

  2. AvatarMarijus (IP: 90.131.42.158)

   O elektra pakrovimui tų visų “ekologiškų” mašinų bus nemokama?.. T.y. už ją ir toliau mokės eiliniai gyventojai, bet ne tie, kurie važinėja?.. Piderastynu atsiduoda ..

  3. AvatarSvarbu (IP: 84.32.205.197)

   Ar niera svarbių darbų kaip lenktyniauti dėl automobilio.Keliai už tai Klaipėdos raj.siaubingi .Projektai daromi kur dingsta neaišku.Teisingai ponas Vaitkau Klaipędos miesto mere kukliau gyventi geriau.

  4. AvatarJūs (IP: 85.232.128.60)

   Susitvarkykit tą savo svetainę neina normaliai nuotraukų matyt arba išvis nedėkit jų, jei nesugebat

  5. AvatarČeslovas (IP: 90.135.38.225)

   Teks kitą kartą mane į merus išrinkti, turiu dviratį su dviem batareikom, tai gražaus pinigo sutaupysiu 🙂

  6. Avatarklp (IP: 188.69.27.99)

   Nusivaziavo dienrastis…

  7. AvatarSpjūvis (IP: 84.15.186.85)

   Guli Bangų gatvėje spyglys su redaktoriumi vienoje lovoje. Spyglys atsikrenkštė ir spjovė nt lubų, o nuo ten – redaktoriui ant veido… Šis supyko: – Kitą kartą prieš ką nors darydamas įspėk, gerai? -Gerai. Po kurio laiko spyglys sako: -Dėmesio! Redaktorius iškart užsitraukė antklodę ant veido. Spyglys: -Bezduliukas…..

  8. AvatarSpjūvis (IP: 84.15.186.85)

   Bangų gatvės sienlaikraščio aktualios žinios.

   • AvatarLolas (IP: 188.69.63.158)

    Teisingai, kad benradarbiaujat ir draugaujat, neklausykit Lietuvos prešus veikiančius Lietuvos valdžioje, nes jų tiklas vienas nustumti Lietuvą į bedugnę. Dėl kad pas Jus geri santykiai šudą pils trygubai. Dudorių “mūsų pseudo patriotų” draugelį, tikrai vyčiau lauk nuo bele kokios valdžios. 100% kam reikia perduoda i formaciją, kas klaipėdoje vyksta ir kokia linkme. Pinigai jam nekvepia.

   • Avatarbigcatwar (IP: 78.60.149.75)

    vertetu klaida istaisyti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt