P0

Spyglys

Kišeninės mero kultūros nebus?* (10)

Spyglys
2023-07-12


„Reikės nuliūdinti merą, kad mes iš jo tą kompetenciją norim atimti”, – tarstelėjo Rimantas Taraškevičius, trečiadienį jo vadovaujamam Finansų ir ekonomikos komitetui nepritarus mero Arvydo Vaitkaus norui pačiam tvirtinti Kultūros ir meno tarybos personalinę sudėtį.

Mat komiteto narys Saulius Budinas pastebėjo, kad tiek šios, tiek kitų tarybų prie savivaldybės sudėčių tvirtinimas yra ne mero, o miesto Tarybos kompetencija.

Akivaizdžiai nesuprato šie politikai mero užgaidos pačiam pasirinkti sau palankius menininkus ir kultūrtrėgerius.

Kita vertus, Spyglys mano, kad ir kas į tą tarybą būtų paskirti, menininkų pjautynės dėl mokesčių mokėtojų pinigų buvo, yra ir bus amžinos. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-07-12

  10 komentarai “Kišeninės mero kultūros nebus?*”

  1. AvatarI am (IP: 78.57.214.60)

   LR Konstituciją keisti, ne meras, ne taryba, o bendruomenės sprendžia visus klausimus. Kokia dar atgyvena XXI amžiuje….

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.131.44.43)

   *Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu. – Ne rubrika yra humoras, o meras -klounas 🤡

  3. AvatarMere, nereikia šios klaidos (IP: 78.62.20.83)

   Meras daro klaidą siūlydamas V. Čepą garbės piliečio vardui gauti. Čepas daug žmonių yra labai įskaudinęs, labai nuskriaudęs, labai įžeidęs. Todėl labai daug kas nusivils meru.

   • AvatarJūs likote nežinantis ? (IP: 90.131.36.250)

    Ne meras siūlo ! Yra gautas piliečių siūlymas , o svarstys miesto taryba ! Viešai ! ir balsuos miesto taryba , o ne meras ….Kodėl taip nieko nežinote ? Nors aš – klaipėdietis esu UŽ .

  4. AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.36.250)

   Simonoms ______Birželio posėdyje Klaipėdos miesto taryba pritarė mero pasiūlymui, kad miesto garbės piliečio vardas jo vienasmeniu teikimu būtų viešai svarstomas jos posėdžio metu. Siekiant išvengti viešųjų politikų rietenų iki šiol Tarybą pasiekdavo tik tie pasiūlymai suteikti miesto garbės piliečio vardą, kuriems iš anksto pritardavo visos frakcijos.

  5. AvatarNežinantiems (IP: 188.69.59.166)

   Šiap Visi sprendimo projektai pagal istatyma ir reglamenta privalo būti svarstomi bent viename komitete

   • AvatarŽinantis ? 😂 (IP: 90.131.36.250)

    Birželio posėdyje Klaipėdos miesto taryba pritarė mero pasiūlymui, kad miesto garbės piliečio vardas jo vienasmeniu teikimu būtų viešai svarstomas jos posėdžio metu. Siekiant išvengti viešųjų politikų rietenų iki šiol Tarybą pasiekdavo tik tie pasiūlymai suteikti miesto garbės piliečio vardą, kuriems iš anksto pritardavo visos frakcijos.

  6. AvatarSimona (IP: 78.57.83.238)

   Meras yra tik vykdytojas. Sprendimus dėl tvarkų, pagal kurias parenkami įvairių tatybų nariai , tvirtina Taryba. Kažkam labai norėtųsi visas galias atiduoti merui. O kur dingo valdžių atskyrimo principai?

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.36.250)

    Meras buvo nukreipęs į komitetą svarstyti 😊 Komitetas ” atsisakė ” .

  7. AvatarLiberalus cinizmas ...ir kiršinimas ? (IP: 90.131.36.250)

   Finansų ir ekonomikos komiteto, į kurį meras svarstyti buvo nukreipęs šį projektą, pirmininkas Rimantas Taraškevičius trečiadienį vykusio posėdžio pradžioje pranešė, kad „šitą projektą rengėjai atsiima, nes jis iš tikro komitete neturėtų būti svarstomas”. Pasak jo, tai yra savivaldybės Tarybos kompetencijos klausimas ir ji tą klausimą „spręs iš esmės”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt