Sulaikyti didelį narkotinių medžiagų kiekį turėję asmenys

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-07-13

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, kurie įtariama neteisėtai disponavo dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos apie niekur nedirbančio 40-mečio Klaipėdos rajono gyventojo galimai vykdomą kvaišalų platinimą. Šis asmuo – anksčiau ne kartą teistas už vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis. Paskutinį kartą dėl neteisėto narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo jis nuteistas 3 m. 4 mėn. laisvės atėmimo bausme. Teismo nuosprendis įsiteisėjo šį birželį.

Birželio pabaigoje Gargžduose, J. Basanavičiaus g., pareigūnai sulaikė minėtą vyriškį ir kartu vykusią, prie nusikalstamos veikos įtariama prisidėjusią, 31-erių, anksčiau už vagystę teistą, niekur nedirbančią, jo šeimos narę.

Tęsdami tyrimo veiksmus, pareigūnai moters vairuotame automobilyje rado, kaip manoma, didelį kiekį (apie 1 kg) fentanilių grupei priklausančios narkotinės (psichotropinės) medžiagos. Akcentuojama, kad net ir nedideli kiekiai šių, itin stiprių, kvaišalų yra pavojingi juos vartojančių asmenų sveikatai ar gyvybei, nes galimi perdozavimai bei stiprūs organizmo apnuodijimai.

Tą pačią dieną atliktos kratos sulaikytųjų gyvenamojoje vietoje metu rasta, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų, elektroninės svarstyklės, du šaunamieji ginklai su šoviniais bei elektrošokas.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vyriškiui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. moteriai paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Gargždiškio gyvybės medikams išgelbėti nebepavyko

Policija pranešė, kad naktį į pirmadienį, apie 2.30 val., šalia Klaipėdos universiteto ligoninės, greitosios pagalbos automobilyje, mirė 78-erių vyras, kuris ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Regionas

Gargždų 771-ajam gimtadieniui - Mažoji dainų ir šokių šventė 

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad 771-asis Gargždų gimtadienis bus švenčiamas keturias dienas – nuo gegužės 30-osios iki birželio 2 dienos. ...
2024-05-10
Skaityti daugiau

Regionas

Infrastruktūros mokestis – investicijoms į Klaipėdos rajoną

Prieš trejus metus visoje šalyje įsigaliojo Infrastruktūros plėtros įstatymas, kuris savivaldybes įpareigojo taikyti infrastruktūros plėtros mokestį. Taip buvo siekiama suvaldyti ...
2024-05-09
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This