Pabrango Danės ir Artojo gatvių jungties projektavimas

Miestas

Danės ir Artojų gatvės jungties projektavimo darbų kaina išaugo – pasiekė beveik 100 tūkst. eurų sumą.

Danės ir Artojo gatvių jungtis – ir po Mokyklos g. tiltu per Dangę. Artūro Šulco nuotr.

Praėjusių metų liepos 14 d. Klaipėdos miesto savivaldybė su UAB „Plentprojektas” buvo pasirašiusi 78 tūkst. eurų vertės sutartį dėl šio objekto projektavimo, o šio birželio pabaigoje papildomai sutarta, kad projektavimui bus skirta dar beveik 18 tūkst. eurų.

Papildomas susitarimas pagrįstas „papildomų paslaugų komerciniu pasiūlymu”, kurio turinys viešai nepaskelbtas. Taip pat sutarta projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros darbų terminą pratęsti keturiais mėnesiais. Pirminėje sutartyje numatytas terminas – 2025 m. liepos 20 d.

Praėjusiais metais paskelbtame viešojo pirkimo konkurse savivaldybė buvo nustačiusiu pasiūlymo kainų ribą: tiekėjų pasiūlymų kainos šiam pirkimui negalėjo viršyti 78 tūkst. Eur su PVM. UAB „Plentprojektas” pateikė 77 996,6 Eur vertės pasiūlymą. Kito konkurso dalyvio – UAB „SRP Projektas“ – pasiūlymas buvo atmestas, nes viršijo skelbime apie pirkimą nurodytą maksimalią sumą.

Danės gatvė baigiasi į rytus nuo PC „Gulbė“. Artūro Šulco nuotr.

Projektinių sprendinių ribos apima apie 910 m ilgio gatvės ruožą, tarp Laivų skersgatvio ir Artojo g. sankryžos. Šiuo metu nuo prekybos centro „Gulbė“ iki Artojo gatvės sankryžos nėra jokios gatvės, tik nebenaudojamas geležinkelis.

Planuojama C kategorijos gatvė, šalia jos – dviračių takas, o taip pat ir jų jungtys su Liepų gatve bei Skulptūrų parko dviračių takais.

„Plentprojektas” yra ne naujokai dirbant su tokiais Klaipėdos savivaldybės užsakymais.

Tarp didesnių šios įmonės darbų yra Statybininkų prospekto tęsinio projektas, Šilutės plento atkarpos nuo Paryžiaus komunos gatvės iki geležinkelio rekonstrukcijos projektas, skvero ties prekybos centru „Maxima“ (Šilutės pl. 40A) ir pėsčiųjų tako tarp Taikos pr. ir Šilutės pl. atnaujinimo projektavimas ir Jaunystės gatvės rekonstrukcija.

4 Comments

 1. Pelnas garantuotas

  Labai jau daug sutapimu, atitinkamos tarnybos turėtų užsidėti akinius. Pieštukai gal ir pabrango, bet tikrai ne tiek.

  Reply
 2. Laima

  Įdomu kas tai per papildomas pasiūlymas ir kodėl visuomenei tai nebūtina žinoti. Tai gal savivaldybė moka 18000 iš savo asmeninių santaupų?

  Reply
 3. Anonimas

  Kad neturejo brangi? Juk protinis darbas

  Reply
 4. Pabrango projektavimas

  Klausimas dešimtukui: kodėl pabrango projektavimas? Klausimas devintukui: ar tik ne dėl infliacijos pabrango projektavimas? Klausimas aštuntukui: ar tik ne dėl metinės infliacijos 12-18 procentų pabrango projektavimas?

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takui į Melnragę remontuoti jau ieškoma rangovų

Klaipėdos savivaldybė paskelbė dviračių ir pėsčiųjų takų kapitalinio remonto Prano Lideikio gatvėje, nuo Liepojos iki Molo gatvių, rangos darbų konkursą. Nors ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Transportas

„Turbo žiedo” Baltijos ir Taikos prospektų sankryžoje nebus

Klaipėdos miesto vadovai, nutraukę konkursą dėl Baltijos ir Taikos prospektų sankryžos, svarstė ir kitą variantą – įrengti čia „turbo žiedą”. Tačiau ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This