Klaipėdos universiteto miestelyje iškils sporto kompleksas

Sportas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija praneša, jog Klaipėdoje, universiteto miestelyje, iškils naujas sporto kompleksas. Kompleksas bus statomas ir vystomas koncesijos būdu.

Vyriausybė trečiadienį pritarė ministerijos siūlymui suteikti Klaipėdos universitetui įgaliojimus rengti koncesijos konkursą ir pasirašyti koncesijos sutartį su konkurso laimėtoju.  

Numatoma, kad koncesijos konkurso laimėtojas turės įrengti Klaipėdos universitetui šiuolaikišką ir visus sportinius, saugumo bei higienos reikalavimus atitinkančią daugiafunkcę sporto salę, o ją išlaikys Klaipėdos universitetas. Koncesijos sutartis bus pasirašyta ne ilgesniam nei 17 metų laikotarpiui.

Universitetas turi vienintelę 1986 m. statytą sporto salę, kuri yra nerenovuota, neatitinkanti higienos normų reikalavimų, o sportinė įranga bei inventorius – šiuolaikinių studentų, sportininkų ir bendruomenės poreikių.

Klaipėdos universitete 2022–2023 studijų metais studijavo daugiau nei 2200 studentų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Švietimas

„Vėtrungės“ gimnazijoje - unikali paroda

Minint Pasaulinę žemės dieną, trečiadienį Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje pristatyta Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų instituto parengta paroda „Pažintis su nematoma ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Verslas

Apie tvarios energijos gamybą ir kaip tam pažaboti Baltijos vėją

Kaip Baltijos jūros vėją pažaboti tvarios energijos gamybai? Atsakymo į šį klausimą bus ieškoma su AB „Ignitis grupė“ vadovu Dariumi ...
2024-03-07
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This