P0

Regionas

Savaitgalį pajūryje – daugiau policijos pareigūnų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-20


Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai nuo ketvirtadienio iki pirmadienio organizuos prevencines priemones Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, padės savo apskrities kolegoms užtikrinti eismo priežiūrą ir žmonių saugumą. Šį savaitgalį Klaipėdoje vyks Jūros šventė, Nidoje elektroninės muzikos festivalis ,,Ant bangos”, o Palangoje – didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“, todėl pajūryje laukiamas poilsiautojų, svečių, dalyvių, automobilių sporto aistruolių ir žiūrovų antplūdis.

Prevencinės priemonės bus surengtos ne tik magistraliniame kelyje A13 Klaipėda–Liepoja, ties Karkle, išvažiuojant iš Palangos Kretingos gatvėje, bet ir kitose vietose. Bus atkreiptas dėmesys, kaip Ošupio take elgiasi dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojai.

Klaipėdos mieste pareigūnai surengs DELFI naujienų portalo socialinės iniciatyvos „NežVairuok!“ reidą. Kartu su akcijos simboliu tapusiu personažu Mobiliuoju telefonu tikrins, ar vairuotojai kelyje nesinaudoja mobiliaisiais telefonais.

Vykdant priemones daugiau pareigūnų patruliuos tarnybiniais automobiliais ir motociklais.

Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu vasarą šalies kurortuose ir kurortinėse teritorijose sustiprinama viešosios tvarkos kontrolė. Policijos reidai rengiami įvertinant didžiuosius festivalius, šventes, kitus didesnius susibūrimus.


  2023-07-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt