Šimtukininkai „tikrai” sugrįš*

Spyglys

Spyglys
2023-07-21

Komentarų: 2

„Statistika yra liūdna, nes iš 1800 tik 200 abiturientų lieka Klaipėdoje. <…> Neužmirškite Klaipėdos miesto, tie, kurie išvažiuosit. Grįžkit, o mes, šioje salėje sėdintys miesto politikai, padarysime viską, kad jūs to norėtumėte“, – ketvirtadienį sveikindamas šių metų Klaipėdos abiturientus šimtukininkus virkavo miesto meras Arvydas Vaitkus.

Robertos Reliugaitės nuotr.

Ta proga viena Spyglio bičiulė pastebėjo, kad meras su visa savo vadovaujama savivaldybe sugebėjo šiems šauniems jaunuoliams skirti tik A4 formato popierėlį ir knygą. Tuo metu Kauno rajono savivaldybė įteikė šimtukininkams po vardinį laikrodį ir 200 eurų, Klaipėdos rajono savivaldybė – po 100 eurų už kiekvieną šimtuką.

„Didžiulė gėda Klaipėdos miesto savivaldybe. Pinigų, matyt, neliko, nes prioritetas yra brangi mero mašina!!!” – rėžia Spyglio bičiulė.

O pats dygliuotasis savo ruožtu gali tik konstatuoti, kad ne žodžiais, pažadais, o konkrečiai darbais šimtukininkus gerbti reikia.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

2 Comments

  1. Aš už jį nebalsavau.

    Geras pastebėjimas, tai rodo mero požiūrį į ateitį ir jaunimą… To reikėjo ir tikėtis.

    Reply
  2. Močiutė

    Palangos ir Kretingos miestuose šimtukininkai gavo po 250 eurų, o Klaipėdoje tik popierėlį ir nuvytusią gėlę. Niekada negrįškit, ne bent mero postą užimti (įdomu, ar meras puikiai mokėsi).

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Sporto mėgėjams – naujas stadionas 

Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad šalia jai priklausančios „Gilijos“ pradinės mokyklos (Taikos pr. 68) atliekami paskutiniai naujo stadiono įrengimo darbai – ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero ir Tarybos nuveiktų darbų recenzija*

Atidžiau perskaičius Klaipėdos miesto savivaldybės pranešimą apie jos tarybos ir mero per metus nuveiktus darbus akivaizdžiai matyti bandymai figos lapu ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Kruizinės laivybos sezono startą paskelbė muzikuojantis laineris

Šaltą, vėjuotą ir lietingą antradienio vidurdienį Klaipėdos uoste prisišvartavo pirmasis šiemet kruizinis laivas. Laineriui „Le Bellot” – tai ir pirmasis ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This