P0

Verslas

Vaikams padovanos 300 bilietų į Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-21


Siekdama turiningesnio vaikų iš socialinės rizikos šeimų laisvalaikio „Lidl Lietuva” kartu su Lietuvos jūrų muziejumi suteikė organizacijoms Lietuvos Caritas, „Gelbėkit vaikus” ir Maltos ordino pagalbos tarnybai 300 bilietų į šį muziejų ir delfinariumą. Bilietai buvo skirti vaikams iš šių organizacijų valdomų vaikų dienos centrų.

„Jau šeštus metus bendradarbiaudami su vaikų dienos centrais žinome, kad didžiausias centrų iššūkis vasaros atostogų metu – užtikrinti vaikams turiningą laisvalaikį. Dėl to šiemet šalia tradicinės taromatuose surenkamos ir mūsų padvigubinamos paramos nusprendėme suorganizuoti galimybę 300 vaikų apsilankyti Lietuvos jūrų muziejuje ir delfinariume bei iš arčiau susipažinti su vandenynais ir jų gyvūnija“, – pranešime spaudai cituojama „Lidl Lietuva“ socialinės atsakomybės konsultantė Rasa Didjurgytė.

„Jau beveik 100 mūsų dienos centrų vaikų apsilankė Jūrų muziejuje, tarp jų ir 30 ukrainiečių vaikų grupė. Vaikams Jūrų muziejus, gyvūnijos įvairovė, delfinai ir pati jūra paliko pačius didžiausius įspūdžius. Jie parsivežė daugybę neįkainojamų emocijų. Tad dėkojame „Lidl Lietuva“ ir Jūrų muziejui už bilietus ir puikią apsilankymų organizaciją“, – sako Deimantė Bukeikaitė, Lietuvos Caritas generalinė sekretorė.

„Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė teigia, kad kiekvienam vaikui yra labai svarbu tyrinėjimas, pažinimas ir pasaulio pajautimas.

„Viena yra perskaityti knygoje ar pamatyti televizoriaus ekrane, tačiau visai kas kita – pamatyti gyvai. Nesuklysiu teigdama, kad Jūrų muziejus yra it vasaros atostogų simbolis. Deja, bet ne visiems vaikams, ypatingai tolėliau nuo pajūrio ir sudėtingiau gyvenantiems, pasiekiama svajonė. Dėkoju ir labai džiaugiuosi, kad „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejaus dėka organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų vaikų dienos centrų vaikų svajonė išsipildė“, – sako R. Dičpetrienė.

Maltiečių programų vaikams ir jaunimui vadovas Gražvydas Pavalkis pasakoja, kad vaikai iš organizacijos globojamų trijų dienos centrų ir paauglių dienos namų Kaune Jūrų muziejuje lankysis rugpjūčio mėnesį.

Verslo straipsnių visus kompas

„Kasmet iš „Lidl“ ir pirkėjų surinktų lėšų organizuojame dalies vaikų centrų atostogas pajūryje, tad šiemet bus puiki galimybė praturtinti atostogas ir apsilankymu Jūrų muziejuje. Vaikai šią galimybę džiaugsmingai sutiko, tad esame už ją dėkingi organizatoriams“, – sako G. Pavalkis.


  2023-07-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt