P0

Verslas

Antrines žaliavas ir pakuotes Klaipėdoje ir Neringoje išveš „Ecoservice”

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-07-24


UAB „Ecoservice” laimėjo dviejų dalių Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) skelbtą viešojo pirkimo konkursą dėl pakuočių atliekų bei antrinių žaliavų surinkimo uostamiesčio ir Neringos savivaldybių teritorijose bei jų vežimo į atliekų tvarkymo įrenginius paslaugų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Konkurse ši bendrovė varžėsi su UAB „Ekonovus”, tačiau konkurentės  galutinis pasiūlymai buvo „per dideli ir perkančiajai organizacijai nepriimtini”. Todėl KRATC pasirašė preliminarią 4,8 milijono eurų vertės sutartį su UAB „Ecoservice”. Sandorio trukmė –  62 mėnesiai. Analogiškos sutarties dėl pakuočių tvarkymo Neringos savivaldybėje kaina – 378 tūkst. eurų.

UAB „Ecoservice” šiuo metu teikia ir mišrių komunalinių, maisto, didžiųjų, biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų surinkimo Klaipėdos mieste bei jų transportavimo į atliekų tvarkymo įrenginius paslaugas. 

„Atviros Klaipėdos” duomenimis, savivaldybė didelių priekaištų dėl jos paslaugų neturėjo. Tačiau būta nesklandumų dėl žaliųjų atliekų surinkimo bei nesusipratimų dėl įdėklų pakuočių surinkimo konteineriuose. Šios sutarties galiojimas eina į pabaigą ir KRATC paskelbė naują viešojo pirkimo konkursą. Paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad „preliminarus planuojamas bendras komunalinių atliekų kiekis – 47 180 t per metus: mišrių komunalinių – 41 360 t, didžiųjų – 475 t, biologiškai skaidžių – 5345 t per metus.


  2023-07-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt