Už Lietuvos himno giedojimą – 400 eurų* (5)

Spyglys
Spyglys
2023-07-24

Valstybės valdoma AB „Smiltynės perkėla” sumokėjo 400 eurų už Tautiškos giesmės – Lietuvos Respublikos himno sugiedojimą. Tik nepaskelbė, kas yra tas nelaimėlis, taip sunkiai šią sumą uždirbęs – apsiribojo įrašu „KITI 807″.

Skaičius 807 nereiškia giedotojų skaičiaus. Ir aišku, kad giedojo ne savi, o kiti. Savi valstybinės keltų įmonės darbuotojai ir jų vadai giedoti nenori, nemoka ir, matyt, atsisakė arba per Mindaugines buvo užkimę.

Absoliučia muzikine klausa ir unikaliu šarkinės lakštingalos balsu galintis pasigirti Spyglys oficialiai praneša, kad jis yra pasirengęs valstybė himną giedoti dykai. Taip, kaip ir absoliuti dauguma Lietuvos žmonių. Tik pakvieskite.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Už Lietuvos himno giedojimą – 400 eurų*”: 5

  1. Arūnas parašė:

    Straipsnyje faktai iškreipti. Prieš rašant bent reikėtų pasidomėti. Perkėlos kolektyvas miesto gyventojams padovanojo nemokamą nuostabų koncertą keltę. Pats buvau ir mačiau visų padėką įmonei. Vietoj to, kad bandyti šmeižti, geriau viešai padėkokite.

  2. Anonimas parašė:

    Galima as uz 150

  3. Anonimas parašė:

    Kaip ne gėda, iki kokio lygio nusiristi, kad net giedorius samdyti… Pinigų taškymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Kai vietoje galvos elektros lemputė*

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This