P0

Svarbu, Transportas

Vienpusis eismas bus ir dar vienoje Danės gatvės atkarpoje (17)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2023-07-25


Klaipėdos savivaldybės Eismo saugumo komisija antradienį vienbalsiai pritarė siūlymui pakeisti eismo tvarką šalia rekonstruojamo Muzikinio teatro pastato esančioje Danės gatvės atkarpoje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nuspręsta nuo sankryžos su Herkaus Manto gatve iki sankryžos su J. Karoso gatve padaryti vienpusį eismą rytų kryptimi ir leisti čia automobilius statyti įstrižai, kad atsirastų daugiau parkavimo vietų (kiek konkrečiai dėl to bus papildomu vietų, komisijos posėdžio metu pagarsinta nebuvo).

„Tai yra tik laikinas sprendimas“, – akcentavo Eismo saugumo komisijai pirmininkaujantis vicemeras Algirdas Kamarauskas.

Žinia, dar 2018-aisiais miesto Taryba pritarė sutarčiai su teatru, pagal kurią įsipareigojo po Atgimimo aikšte įrengti reikiamas 116 automobilių stovėjimo vietų, tačiau šis projektas vis dar yra popierinėje stadijoje. Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus „Atvirai Klaipėdai“ praėjusią savaitę sakė, kad artimiausiu metu ketinama paskelbti rangos darbų konkursą.

Seimas priėmus 2023-iųjų valstybės biudžetą teatro direktorė Laima Vilimienė teigė, kad jau yra aiški teatro rekonstrukcijos užbaigimo data – 2023 metų gruodis.

Kartu Eismo saugumo komisija pritarė siūlymui vakarais, kai vyks teatro pasirodymai, leisti statyti automobilius aikštelėje, esančioje ties rotušės pastatu.

Vienpusis eismas Danės gatve rytų kryptimi jau yra ir atkarpoje nuo sankryžos su Pilies gatve iki sankryžos su Herkaus Manto gatve.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2023-07-25

  17 komentarai “Vienpusis eismas bus ir dar vienoje Danės gatvės atkarpoje”

  1. AvatarMarijus (IP: 90.131.46.204)

   Nugis juk naudingiau keliskart perdaryti, kaskart pasiimant pinigus, nei vienu ypu viską teisingai iki galo padaryt. Tik biznis. Miestiečių sąskaita. O nieks nepasiindomaus – arvtik nekyšo kai kurių savivaldos veikėjų ausys is po viso šito begalę laiko trunkančio “bordako” su eismo perdarymu?..

  2. AvatarImpotencija (IP: 88.119.41.104)

   Lipkiu pervažoje senai panaikintas STOP ženklas,tačiau Tilžes pervažoje ta patį atlikti nebera jegų ..

   • AvatarUžkarda (IP: 85.232.138.203)

    Ten dar šlagbaumą automatinį pastatyti reikėtų. Tada STOP ženklus laisvai galima nuimti. O kad atsiras gudruolių, norinčių prašokti užkardus – tokių visur ir visada buvo ir bus, tiktai klausimas, kodėl dėl kelių durnių turi vargintis visi kiti, normalūs žmonės.

  3. AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.34.244)

   Visi sprendimai ir susitarimai seniai priimti , buvusiųjų miesto valdyme . Naujai išrinkti turi tik vykdyti . __Pastato rekonstrukcijos techninis projektas buvo parengtas dar 2016 m. pabaigoje. Ne vieną mėnesį užtruko rangos darbų pirkimai. Galiausiai išaiškintas konkurso nugalėtojas, kuriuo tapo rangovas UAB „Infes“.

   Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcija pradėta 2018 m. rugsėjo 14_____
   Iki mašinų stovėjimo aikštelės atsiradimo teatro lankytojai savo automobilius galės palikti netoli teatro esančiose teritorijose____
   Bus kalbama ir apie požeminės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimą po Atgimimo aikšte. N. Stanciko teigimu, su Klaipėdos savivaldybe toks susitarimas yra, bet šis projektas taip pat reikalaus nemažai laiko, tad turės atsirasti laikinų sprendinių______KLAIPĖDOS MUZIKINIO TEATRO REKONSTRUKCIJA: KOKIE DARBAI ATLIKTI? 2023-01-07 

  4. AvatarPavarde (IP: 84.15.185.242)

   O tai gal jau laikas kokius santuokos rumus raukti lauk ir vietoje ju kokiu 5 aukstu stovejimo aikstele ykalti?
   Dabar skatina judruma ir zalia miesta, o kita ranka didina parkavimo vietu skaiciu miesto centre.
   Pagalvojote apie eismo apkrovas nepritaikytom sankryzom, ciuu, kad nelabai?

  5. AvatarLiudvika (IP: 78.61.175.206)

   Mane stebina tokie laikini sprendimai. Visuomeninės organizacijos jau seniai aiškino, priešratavo muzikinio teatro nelogiškam statymui tarp namų. Tai dabar blaškomasi ieškant sprendimų. Eismo komisija tegul Manto gatvės juostas priverčia sužymėti kaip prašiau, nes ten kaktomuša tarp paspirtukininkų ir pėsčiųjų. Man kaip žmogui projektavusiai daug metų , kelia nuostabą tokio lygio projektai ir laikini sprendimai. Ką reiškia “laikinas sprendimas”. Bus sukišti pinigai ir vėl ardys, nes gatvę platins? Ar Dangės bendruomenės kas klausė? Dangės skveras visas apskabytas ir dar laikinai apkapos brandžių želdinių šaknis.

  6. AvatarAras (IP: 88.118.123.233)

   Jei Dangės gatvėje padarys vienpusį judėjimą, iš Karoso gatvės sunku bus kirsti Liepų gatvę ir sukti į kairę.

  7. AvatarRulis (IP: 78.61.173.45)

   Stebina tokie valdininkų sprendimai, jokio strateginio matymo, jokios atsakomybės už priimamus sprendimus. Vieną problemą sprendžia, o sukuria dvi. Dabar atsiras problema Liepų / Karoso gatvių sankryžoje. Jei jau muzikinis teatras statomas netinkamoje vietoje, tai jau per 7 metus galėjo ir požeminį parkavimo aikštelę pastatyti ir įgyvendinti tą visai nelogišką projektą, nes kito varianto kaip ir nėra. Dabar tas 20-30 papildomo parkavimo vietų problemos išvis nesprendžia.

   • AvatarNegalima požemini statyti garaža (IP: 90.131.45.208)

    Iškertant visus medžius. Lauk su kledarais ir garažai. Yra d ir ačiū taku, važinėkit

  8. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   O tereikėjo muzikinį teatrą irengti prie upes ir visos šitos problemos būti kaip nebuvę, ps pozemini garaža miesto centro aikštėje vistik bus statomas?

  9. AvatarKriulis (IP: 77.79.44.35)

   Reikia rašyti Dangės gatvė!!!

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

    Gatvė yra DANĖS. Kai pakeis savivaldybė pavadinimą, tada ir bus galima rašyti Dangės.

  10. AvatarDainius (IP: 90.131.42.119)

   Danės g. jau rekonstruojant parką buvo galima iškart platinti šaligatvį ir įrengt įstrižas stovėjimo vietas, dabar iki pat Laivų skersg. ten kosmosas, nei pravažiuot, nei praeit- automobiliai numesti sankryžose, perėjose, prie ištisinių linijų…

   • AvatarKlaipėdietis (IP: 86.38.215.226)

    Kai dundukai projektuoja ir nežiųri keliais žingsniais į prieki tai viskas šitoj šalį taip ir gaunasi šikna.

   • AvatarAnonimas (IP: 78.57.246.140)

    Šioje vietoje derėtų prisiminti, kad toks jau planas buvo, tačiau aktyvistai “medžių mylėtojai” stojo piestu, gulė kryžium prieš, nes būtų reikėję iškirsti dalį skvero krūmų.

   • AvatarAnonimui (IP: 90.131.36.147)

    Gal dar nesergi ar jau sergi ?kvėpavimo taku lygomis, vežių?
    Greitai sirgsi, jai toks entuziastas kirsti medžius. Gal kledaru garbintojas esi a anonim???
    ???

  11. AvatarGyventojas (IP: 85.232.128.60)

   Ar pastatys šviesoforą sankryžoje Liepų ir Karoso gatvių? Ten amžina rizika, avarijos. Jei bus vienpusis Danės gatve, kaip išvažiuot saugiai?
   Nedrįskit daryr vienpusio, kol nebus saugi sankryža į Liepų gatvę,sukant į kairę!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt