Atsikratykite senų baldų ir rakandų: speciali šiukšliavežė atvažiuos į klaipėdiečių kiemus

Miestas

Nuo šio savaitgalio į Klaipėdos gyvenamuosius kvartalus važiuos atliekų surinkėjų mašina, į kurią gyventojai galės išmesti didžiąsias atliekas.

Didžiosios atliekos – tai stambūs buities apyvokos daiktai: baldai, langai, durys, dviračiai ir kitos namų ūkyje susidarančios didelių matmenų atliekos, kurios dėl savo dydžio negali būti metamos į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius ar paliekamos šalia jų. Didžiosioms atliekoms nepriskiriamos statybos ir griovimo atliekos, buityje susidarančios pavojingos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, naudotos padangos. Tokių atliekų vežėjas nepriims.

Šį savaitgalį didžiosios atliekos Klaipėdoje bus surenkamos nurodytomis valandomis šiuose taškuose:

Kada į kitus kvartalus atvažiuos didžiąsias atliekas surenkanti mašina, galite sužinoti KRATC interneto svetainės rubrikoje „Atliekų surinkimo grafikai“.

Iš Klaipėdos miesto gyventojų didžiosios ir kitos atliekos nemokamai priimamos didžiųjų atliekų priėmimo aikštelėse Tilžės g. 66A, Plieno g. 16, Šiaurės per. 30. Daugiau informacijos apie priėmimo tvarką ir aikštelių darbo laikus rasite https://kratc.lt/lt/atlieku-surinkimo-aiksteles/.

2 Comments

 1. Sv

  O kituose Klaipedos rajonuose tipo nebus?((

  Reply
 2. Rasa

  Puiku, labai reikalinga nuolatinė paslauga. Nes tinginiai ir negerbiantys tvarkos, didesnes atliekas, senus baldus, šaldytuvas slapčia nutempia prie
  konteinerių .

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Kur šį savaitgalį bus surenkamos didžiosios atliekos

Klaipėdiečiai didžiąsias atliekas gali nemokamai atgabenti į KRATC didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles, arba atiduoti jas atliekų surinkėjui gyvenamųjų kvartalų kiemuose. ...
2024-03-01
Skaityti daugiau

Miestas

Kur šį savaitgalį bus surenkamos didžiosios atliekos?

Klaipėdiečiai didžiąsias atliekas gali nemokamai atgabenti į KRATC didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles, arba atiduoti jas atliekų surinkėjui gyvenamųjų kvartalų kiemuose. ...
2024-02-23
Skaityti daugiau

Miestas

Tęsiamas didžiųjų atliekų surinkimas iš kiemų

Klaipėdiečiai didžiąsias atliekas gali nemokamai atgabenti į KRATC didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles arba atiduoti jas atliekų surinkėjui gyvenamųjų kvartalų kiemuose. ...
2024-02-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This