Mero baliuje – pigi šampė ir zakūskė* (26)

Spyglys
Spyglys
2023-07-27

Spyglys, eilinį kartą ir vėl nepakviestas į Jūros šventės mero balių, visgi iššniukštinėjo, ką ten valgė ir gėrė išrinktieji asmenys (trumpasis „Kas yra kas Klaipėdoje“ sąrašas). Nustatyta, kad putojančio ir neputojančio vynelio  buvo išgerta už 5 tūkstančius pinigų.

500 kviestinių svečių per 4 valandas išlenkė 2 tūkstančius taurių tokio birzgalo. Už tokią kainą geros šampės nebūna, deja. 

Ir apskritai, prie naujos valdžios šiemet baliaus Koncertų salės lauko estrados erdvėje būta labai skurdaus – tik už 12 tūkstančių pinigų. Kur ritasi pasaulis?

O, va, pernai UAB „Klaipėdos Viktorija“ vykusiame analogiškame baliuje dalyvavo tik 250 žmonių. Jiems pagal suderintą scenarijaus planą ir valgiaraštį buvo suteikta paslaugų už 16,8 tūkstančius eurų su PVM. 

Spyglio moralas: skūpus moka du kartus. Arba už jį sumoka plaukuota ranka.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | |

Komentarai (26):

Atsakymai į “Mero baliuje – pigi šampė ir zakūskė*”: 26

 1. Šulco zakūskė smirda parašė:

  Kokie ”spyglio” ”fantazijos” kertiniai akcentai? Pigus vynelis. Zakūskė. Plaukuota ranka. Mero balius. 500 svečių. Šulcas nori pasišaipyti iš mero? Šulcas nori pasišaipyti iš 500 svečių? Lyginant 500 svečių ir Šulco intelektą Šulcas yra embriono stadijoje.

 2. klaipėdiškė parašė:

  Sveiki, aš norėčiau pasiūlyti Martynui,(kadangi tikiu kad niekas daugiau negali pamatyti siuntėjo el. pašto )kas pasirašo „Aldona’, įtariu vieną „vyruką”, kuris jau antrą kartą komentuoja šiuo moterišku vardu. Tiesiog įdomu, gaila, kad negaliu sužinoti…….

 3. Džiombakas Čenderis parašė:

  vaitkus baliaus pradžioje turbūt juostelę perkirpo. O mero kolchozinis elektoratas spygavo iš laimės pigų spirituotą vynelį maukdami)) O vienas kartais gamybinių save pravardžiuojantis pseudoteisininkas prilupęs stūgavo apie kai ką lipantį kopėčiom. Elitazzz,,,

 4. Miestietis parašė:

  O kodel pigus? Nemokat skaityti. 100ml -2,066, butelis 700ml, 7×2,066, bendra butelio kaina – 14,46
  Pakankamai nemaza kaina, menazai geru gerimu galima nupirkti
  Bet juk svarbiausia ziniasklaidai pakelti triuksma, kaip ir daugumai politiku

  • Plaukuota koja parašė:

   500 svečių išgėrė net! 200 litrų putojančio vyno. Vyno kaina 5000€. Vienam asmeniui 10€. Brangu? Per keturias valandas. Bet Štulcas žino geriau, jis šliaužiojo po stalu, viską stebėjo, viską fiksavo. Net savo Zakūskė buvo atsinęšęs. ( Susivyniojęs silkės uodegą į Lietuvos liberalų sąjungos sienlaikraštį).

  • Sfinkteris parašė:

   14,46 – nieko nuostabaus. Tai normali restorano arba kavinės kaina. Norint pataupyti tokio pačio gėralo rimiake ar maksimoje galėjai nusipirkti už 5-7 €.

 5. Anonimas parašė:

  Jau tokio žemo lygio jūsų rašliava, kad jau dugną pramušet…

 6. Klp Unlimited parašė:

  Štulcai gal jau uždaryk ebalnika, į pievas visai nusirašai pastaruoju netu, apgailėtinas pseudožurnaliuga, liaudyje tiesiog vafliu vadintinas

 7. Romėnas parašė:

  Atrodo, kas šįkart Spyglys bus kaip niekad gerai pataikęs. Jupiteri, tu pyksti? Tu neteisus!

 8. Naujas formatas parašė:

  Šį laikraištį laikas leisti be spyglių, be teksto ir nedideliais rulonėliais. Sėkmė garantuota!

 9. AntejaG. parašė:

  Puiki svente buvo.Aciu organizatoriams.O del sampano ir uzkandos spiglys galetu nepergyventi.Svarbu ,kad smagu buvo visoje sventeje nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vakaro.Spigli zinok ,kad jau laukiam kitu metu sventes.Ir tokio pat baliaus.Nepavydek.Busi geras ir tave pakviesim.

 10. Svetimos gedos jausmas parašė:

  Grynai provincialų rubrika..
  Su kiekviena tokia rašliava vis naujas dugnas…

 11. Miesto gyventojas parašė:

  Ir ko tie koncervatliberastai nerimsta, matomai senasis muzikantas buvo dosnus šitam sienlaikraščiui, žinoma iš mūsų, miestiečių pinigų. Pagarba p. Vaitkui, manau, kad ši kadencija tik pirma, bet tikrai ne paskutinė.

 12. Stebėtojas parašė:

  Dėmesį atkreipia į tuos kurie verti. Jeigu naujas Meras būtų niekam tikęs , tai niekas ir nespygliuotų. Jeigu spjauna ant nugaros , tai tu esi pirmas… Gerą išsirinkome..

 13. Vinxas parašė:

  Labai matosi, kad Dudoriui labai galva skauda, kad neteko valdžios, dabar sėdi kiti. O kaip Dudorius nori valdžios, jo gyvenimaz tapo beprasmis be vadžios. Būkit, prakeikti, jei aš ne valdžioje.

 14. Pakeleivis parašė:

  ne spyglius,o dugnas. Labai žemo lygio žmogysta ten prisidengusi,matyt ne tik pavydus,bet ir nemokantis džiaugtis savo miesto žmonėmis ir jų darbų.

  • Beveik Tadas Padas parašė:

   O aš pabaliavojau su neprastu vynu ir „zakuska” už savus, tiesa, ne čia, o prie ežero Aukštaitijoje. Be erzelio, stumdymosi ir atsibodusių atrakcijų, užtat su meškere ir senais gerais draugais už stalo.

 15. Klaipėdietis parašė:

  Gėda už Atvirą Klaipėdą, kad ieško ko prikipti prie mūsų naujo mero. Taip elgdamasis mažinate skaitytojų susidomėjimą Jūsų straipsniais. Pradėkite daryti išvadas.

 16. Taupantis ne savo pinigus parašė:

  Ne šampanas lemia baliaus sėkmę Spyglį, o šeimininko nuoširdumas. Meras puikiai tvarkosi su miestiečių pinigais ir žino kam ir kiek jų labiau reikia. Buvau tame baliuje ir viskas buvo nuostabu, visiems visko pakako. O pačiam Spyglį teko aplink šlaistytis, tikriausiai su buteliu rankoje, o ne su šampano taure. Koks to butelio turinys, manęs nedomina, pasilik sau…

  • Klausimėlis parašė:

   Puikus, taiklus komentaras! Ir apskritai visi Spyglio rašinėliai nukreipti prieš dabartinį Klaipėdos miesto merą Arvydą Vaitkų. Kaip ten sakoma apie tokius kaip Spyglys: kuom kvepia tuom tepa. Visai nejuokingos tos jūsų keverzonės. Įkyrus noras ”šmaikščiai” pasityčioti. Šleikštūs tie jūsų juokeliai. Pats ėskit tą savo zakūskę!

 17. Anonimas parašė:

  Spyglys net nežino, kad terasoje buvo tik viena renginio dalis, kadangi nekviestas apie antrą nieko nežino, kuri nebuvo nemokama 😀 😀 😀

 18. Klausimėlis parašė:

  Klausimėlis: Spyglys dalyvavo baliuje ar ne? Spėju- nedalyvavo, Spyglys geria tik patį brangiausią prancūzišką šampaną iš Šampanės reginio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This