Apdovanoti labiausiai išsiskyrę Jūros šventės eisenos dalyviai (6)

Fotoreportažai, Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-07-28

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje penktadienį apdovanotos įmonės, organizacijos ir kolektyvai, išradingiausiai atskleidę ir sau pritaikę 64-osios Jūros šventės temą „Vakarų potyriams!“ Eisena šiais metais sujungė 70 kolektyvų.

Atminimo dovanomis – nuotraukomis bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos prizais apdovanota 16 kolektyvų.

Andriaus Pelakausko nuotr.

Už ypatingas pastangas ir indėlį išskirtos trys įmonės, o dar viena nuotrauka kaip padėka įteikta eisenos globėjui – Algiui Latakui, kaip padėka už išskirtinį Jūros šventės muzikinį akcentą – Sam Ryder koncertą.

Susitikimą vainikavo spalvingo torto pjovimas ir loterija, kurios metu dviem laimingiesiems atiteko skrydis oro balionu – juos dovanoja Klaipėdos oreivių klubas ir VšĮ „Klaipėdos šventės“. Sėkmė lėmė, kad skrydžiai atiteko „Sigmaris Group“ ir Lietuvos jūrininkų sąjungai.

APDOVANOJIMAI

Už sėkmingą debiutą ir laisvės žinią – TARPTAUTINĖ UKRAINIEČIŲ MOKYKLA.

Dar vieni debiutantai, spalvingai, gausiai ir teatrališkai pakerėję Jūros šventės publiką – KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS ŽVEJŲ RŪMAI.

Už istorinį debiutą, potyrį ir ateities pažadą – visada dalyvauti – KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ.

Už debiutą, už tai, kad pirmieji atsiliepia į skambučius nežinantiems kur vyksta Sam Ryderio koncertas – BENDRASIS PAGALBOS CENTRAS 112.

Už eleganciją ir kvapnų debiutą – „AROMATIC 89“.

Už unikalų muzikinį kūrinį, kuris net vaikus privertė dainuoti naktį – UAB KLAIPĖDOS REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAS

Už ištransliuotą atostogų potyrį – UAB „KLAIPĖDOS PASLAUGOS“.

Už tradicijas, gausą ir įkvepiantį skambesį – UAB „LIMARKO“

Už roką, stabilumą, ateities laivus ir įspūdingą gausą – VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA

Už šviesą ir mokslą, už gausą pasklidusią Jūros šventės gatvėse – KLAIPĖDOS UNIVERSITETUI.

Už jūrinį flešmobą, už ilgas repeticijų dienas ir už tai, kad jų tempas pristabdė net jo didenybę – kamagą – ŠOKIŲ STUDIJA „TEN DANCE“

Už spalvas, sugrįžimą ir kuriamą laimės potyrį ir vieną didžiausių platformų – LKAB „Klaipėdos Smeltė“.

Už pirmą ekologišką platformą ir kasmet naują GALINGĄ ŽVAIGŽDĘ Jūros šventės eisenoje – AB „DFDS Seaways“

Už nuostabų darbą, unikalų laivą, kurį pastatė ne kas kitas, o pačių įmonės darbuotojų rankos – Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“.

Žymos:

Komentarai (6):

Atsakymai į “Apdovanoti labiausiai išsiskyrę Jūros šventės eisenos dalyviai”: 6

 1. Juokas parašė:

  Apsidovanojo patys save

 2. Anonimas parašė:

  Briedas kažkoks tie apdovanojimai, kam išskirt eisenos dalyvius, ką kiti blogi buvo? Latakas tai jau išsireklamavo pakankamai, visi sulaikę kvapą žiūrėjom filmuką kaip jis su Sam plaukioja laiveliu, kokia romantika.

 3. Pajūrio senbuviai parašė:

  Esu čia gimusi tai kasmet laukdavau Jūros šventes.Ir tevai iš pajūrio.Bet matau jog didesnis svoris per šventę tenka mugei.Viskas sukasi apie tas palapines.Jos centrineje ašyje.Renginiai kažkur aplink.Kas atvykęs ir nejunta kuom skiriasi palei upę esantis jomarkas nuo kitų mugių..O kur vyksta koks koncertelis ar kitas pasirodymas gali tik vaikščiodamas su telefono info .Jokių nuorodų tiesiog gatvese ar sankryžose.Didysis koncertas prieplaukoje nera maloni vieta žiūrovams del vejo ir saules į akis.Bet tinka del triukšmo nukelimo tiktai.Ir trūksta šventines atributikos nors minimalios visame mieste kad vos įvažiavus matytųsi kokia tai diena Klaipedai..

 4. Lina parašė:

  Aš pirmą kartą buvau šioje šventėje, bet dėja švente to nepavadinčiau, čia labiau turgavietė, ar Kaziuko mugė, bet ne šventė.
  Net eisenos dalyviai nuliūdino, 64 renginys, ir tik vienodi marškinėliai pas dalyvius… Labai nuliūdino,net žodžių trūksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Užderėjo paraiškų kultūros projektams finansuoti

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kultūros ir meno bendruomenės atstovai aktyviai atsiliepė į savivaldybės kvietimą teikti paraiškas dalinio finansavimo konkursui. Skelbiama, ...
2024-02-02
Skaityti daugiau

Regionas

Jūros ir žvejų šventė - Šventojoje

Rugpjūčio 4-6 dienomis Šventojoje vyks Jūros ir žvejų šventė, kurioje bus pagerbti Šventosios žvejai, ištikimi jūrai ir žvejiškoms tradicijoms, vyks ...
2023-07-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Mero baliuje - pigi šampė ir zakūskė*

Spyglys, eilinį kartą ir vėl nepakviestas į Jūros šventės mero balių, visgi iššniukštinėjo, ką ten valgė ir gėrė išrinktieji asmenys ...
2023-07-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This