P0

Aplinkosauga

Aplinkosaugininkai: nevalytas atliekas „Laukininkų valda” leido į Smeltalę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-07-28


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, patikrinę pranešimą dėl įtariamo buitinių nuotekų išleidimo į paviršinių nuotekų tinklus, nustatė, kad vienas Vaidaugų g. daugiabutis nevalytas buitines nuotekas leidžia į Smeltalės upelį.

Kiek laiko nevalytos atliekos buvo leidžiamos į Smeltalės upelį, nepranešama. Palmiros Mart nuotr.

Daugiabučio gyvenamojo namo administratoriui UAB „Laukininkų valda“ duotas privalomasis nurodymas nedelsiant nutraukti taršą. Tarša Smeltalei nutraukta, žala aplinkai dar vertinama.

Pranešama, jog vykdant nemalonių kvapų Klaipėdoje paieškas aplinkosaugininkai aptiko, kad vieno daugiabučio buitinių ir lietaus nuotekų išvadai sukeisti ir nevalytos buitinės nuotekos per paviršinių nuotekų tinklus buvo išleidžiamos į Smeltalės upelį. Patikrinimo metu paimti nuotekų mėginiai, laukiama rezultatų, po kurių bus galima įvertinti padarytą žalą aplinkai.

Po patikrinimo ir duoto privalomojo nurodymo, Vaidaugų g. 9 daugiabučio name greitai atlikti nuotekų vamzdynų keitimo darbai. UAB „Laukininkų valda“ liepos 25 d. informavo, kad privalomasis nurodymas įvykdytas, o pačios bendrovės neplaninis patikrinimas bus užbaigtas per 20 darbo dienų. 

Kiek laiko nevalytos atliekos buvo leidžiamos į Smeltalės upelį, nepranešama.

Kilus klausimams Aplinkos apsaugos departamento specialistai konsultuoja telefonu 8 700 02022 arba el. paštu konsultacijos@aad.am.lt.      


  2023-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt