Klaipėdos savivaldybės Komunikacijos skyriui vadovaus Gintarė Butkienė (5)

Veidai
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-08-02

Klaipėdos savivaldybės administracijoje nuo birželio įsteigto Komunikacijos skyriaus vedėja tapo Gintarė Butkienė, laimėjusi konkursą į karjeros valstybės tarnautojo pareigas.

Dar studijų metais žurnalistinę veiklą G. Butkienė pradėjo uostamiesčio „Balticum“ televizijoje, vėliau – beveik dešimt metų – dirbo „Lietuvos ryto“ televizijoje. Nuo 2022-ųjų dirbo savivaldybės valdomis įmonės „Klaipėdos vanduo“ komunikacijos vadove.

Pagrindinės Komunikacijos skyriaus vedėjos veiklos kryptys – užtikrinti savalaikę ir efektyvią savivaldybės informacijos sklaidą, bendravimą su žiniasklaida, savivaldybės įvaizdžio kūrimą.

„Komunikacija bet kurioje įstaigoje yra svarbus veiklos sraigtelis. Matydama naujos miesto valdžios siekį kurti pokyčius mieste, nusprendžiau prisijungti prie Komunikacijos skyriaus komandos ir padėti proaktyviai komunikuoti gyventojams apie įgyvendinamus projektus, laukiančius pokyčius mieste. Ateityje savivaldybės komunikaciją matau kitokią – įtraukią, kuri vienytų visuomenę ir skatintų prisidėti prie Klaipėdos ateities“, – pranešime cituojama G. Butkienė.

Ji yra įgijusi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, Klaipėdos universitete baigė ekonomikos bakalauro studijas.

Žymos: |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Klaipėdos savivaldybės Komunikacijos skyriui vadovaus Gintarė Butkienė”: 5

 1. Žydra parašė:

  Tai geriausia kas galėjo nutikti formuojant naujosios miesto valdžios komandą. Neabejojame profesionalumu .Linkime sėkmės ir laukiame rezultatų…

  • Rasa parašė:

   Puiki naujiena. Šaunuolė Gintarė! Viliuosi, kad atlyginimas labai nesumažėjo? Šiaip jau Gintarė labai tiko ir „Klaipėdos vandenyse”, gerai talkino naujam, jaunam vadovui! Linkėčiau pastarajam rasti dar vieną talentingą, tikros žurnalistikos duonos valgiusią specialistę.

 2. Žmogus parašė:

  Prisijungs prie komandos, kurios ji, kaip vadovė, JAU paskirta? Ar ta komanda jau yra, ar visgi vadovė PATI turėtų ją burti? Kita vertus – užjaučiu ją – darbas bus nedėkingas – įrodyti, kad naujoji savivaldybė ir jos juostelių perkirpinėtojas meras nenuilsdamas efektyviai dirba miestiečių labui…?

  • Nevykėliui , parašė:

   taip ir liko neaiškios mero pareigos ? ? Galėsi skaityti liberalo Šulco pletkais paremtus straipsnius . Visada yra pasirinkimas . Linkiu sėkmės Gintarei . Klaipėdiečiams labai reikia objektyvios komunikacijos .

  • to nevykeliui parašė:

   O liberalai šaldytuve nesivaidena?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Savivaldybėje - kėdžių perstumdymo vajaus pradžia

„Instrumentas su nepatinkančiais darbuotojais susidoroti”, – taip Klaipėdos miesto vadovų parengtą savivaldybės struktūros projektą vertina jos darbuotojai, perdavę jį „Atvirai ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Miestas

Meras patvirtino Savivaldybės administracijos ataskaitą

Uostamiesčio savivaldybės meras Arvydas Vaitkus balandžio 29 d. patvirtino Klaipėdos miesto savivaldybės administracija 2023 metų ataskaitą: metinę veiklos ataskaitą, metinių ...
2024-05-02
Skaityti daugiau

Spyglys

Vicemerė apdovanota „už asmeninį išskirtinį indėlį”?*

Net 171 Klaipėdos savivaldybės klerkas buvo paskatintas ir apdovanotas, įvertinus jų veiklą per pirmąjį šių metų ketvirtį „kaip viršijančią lūkesčius”. Ir net 49 ...
2024-04-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This