P0

Kultūra

Bibliotekoje – novelių knygos pristatymas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-03


Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su dailininke, noveliste Eitvyde Pranevičiene ir jos novelių knygos „Tango tyloje“ pristatymas – rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį, 17 val.

Kartu su knygos autore renginyje dalyvaus aktorė Regina Šaltenytė, literatūrologė prof. dr. Dalia Kuizinienė ir saksofonininkas Romualdas Žilinskas.

Autorė Eitvydė Pranevičienė yra išleidusi tris novelių knygas: „Vidinė styga“ (2013 m.), „Angelų vasara“ (2020 m.) ir „Tango tyloje“ (2022). Šias noveles vienija meilė. Jose persipina gyvenimo realijos, viena kitą papildydamos ir išryškindamos pasakojimo linijos išsiskiria ir vėl susitinka. Čia kuriami pasauliai gana realistiški, tačiau veikėjams kartais nutinka protu nesuvokiamų dalykų. Autorė rašo apie drąsą, atkaklumą, pašaukimą, įkvėpimą ir meną. Ir apie tai, kad mes nuolat ieškome aiškumo, kurį, deja, privalome atrasti patys.

„Skaitydama „Tango tyloje“ sunkiai tvardžiau susitvenkusias ašaras, nes šioje knygoje aprašomas motinos ilgesys, skausmingi veikėjų, atsidūrusių gyvenimo klystkeliuose, išgyvenimai, tragiškai pasibaigusių įvykių atsitiktinumai, kasdienybės paradoksai ir nenuspėjamos likimo išdaigos“, – potyriais dalinasi knygos redaktorė Meilutė Venckienė.


  2023-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt