P0

Sportas

Šeštadienį Klaipėdoje – didžiausias neįgaliųjų vasaros sporto festivalis Lietuvoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-05


Šį šeštadienį Klaipėdos futbolo mokyklos stadione vyks Žmonių, turinčių negalią vasaros sporto festivalis. Jo metu visi dideli ir maži, šeimos ir įvairūs klubai kviečiami ne tik sudalyvauti įvairiose specialiose festivalio sportinėse rungtyse, atrakcijose ir gera nuotaika užkrečiančiose veiklose, bet ir pamatyti Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatą.

Renginio metu dėmesio bus skirta ir įvairių sutrikimų turintiems vaikučiams bei jų tėveliams, kuriuos organizatoriai kviečia susipažinti su specialių poreikių vaikais ir jaunimu dirbančiomis organizacijomis, lavinančiomis priemonėmis prekiaujančiomis įmonėmis bei kitais sveikatingumo, sporto ir geros nuotaikos atstovais.

Registracija į festivalį vyks renginio dieną Klaipėdos futbolo mokyklos stadione (Paryžiaus Komunos g. 16A) nuo 11.15 iki 12 val. Sportinėje dalyje laukia net 15 varžybų ir įvairių rungčių: smagios futbolo rungtys, individualių krepšinio įgūdžių konkursas ir smagios krepšinio rungtys, snaiperio konkursas atsisėdus ir atsistojus, Lietuvos triračių čempionatas, neįgaliųjų slalomo vėžimėliuose parodomoji rungtis ir varžybos, jėgos sporto varžybos: štangos kėlimas, hantelio laikymas, rankų lenkimas, bočia, lengvosios atletikos estafečių rungtys šaudymas iš lanko, diskgolfas, smiginis, šaškės, šachmatai, kliūčių ruožas.

Sportininkų namų kolektyvas dalyviams paruošė įvairių viktorinų bei žaidimų, o žinomas Klaipėdos sporto istorikas Algirdas Plungė papasakos daug įdomių istorinių detalių apie Klaipėdos miesto paralimpiečius ir neįgaliųjų sportą. TV ekrane bus rodomi ir motyvaciniai videokadrai iš paralimpinių žaidynių, kur žmonės be kojų ar rankų sugeba plaukti baseine, aklieji žaidžia futbolą, spiria kamuolį į vartus ir kitokios akimirkos, įrodančios, kad motyvuotam žmogui nėra jokių ribų. Visi norintieji galės išbandyti specialiai neįgaliesiems pritaikytus triračius. Juos pristatys Vilniuje įsikūrusi Lietuvos triračių sporto asociacija. Čia vyks III Lietuvos bėgimo su triračiais (Frame Running) čempionatas.

Festivalio metu, mažiausi lankytojai kviečiami į „Smaragdo uosto” linksmybių zoną, kurioje vaikučių laukia: spalvoti Smaragdo uosto fėjų veidukų ir rankyčių piešinukai, balionų lankstymas, šokiai, žaidimai su poi ir lėkštėmis, linksmasis burbulų fabrikas ir kitos pramogos. Taip pat bus pastatyti dideli pripučiami futbolo vartai, kur dalyviai galės dalyvauti smagiose rungtyse.

Renginys ir visos veiklos – nemokami.

PROGRAMA

11.15–12 val. registracija (bendroje palapinėje prie įėjimo).

12–12.20 val. Festivalio atidarymas, sveikinimo žodis.

12.30-16 val. Komandinės ir individualios festivalio rungtys; organizacijų ir įmonių paroda, kurios metu bus pristatomos paslaugos,
įranga bei technika pritaikyta specialių poreikių ir negalią turintiems vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems; „Smaragdo uosto” animatoriai kvies išmokti žongliravimo, pūsti didžiausius burbulus, išsipiešti veidukus, piešti su dažais ant paruošto rėmo ir išsilankstyti balionus.

13.15-14 val. Bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas

15.30–16 val. Apdovanojimai, renginio uždarymas.


  2023-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt