P0

Spyglys

Už savivaldybės įmonę gatves laisto privati UAB*

Spyglys
2023-08-05


Iki šiol už Klaipėdos autobusų parką (pardon – UAB „Klaipėdos paslaugos”) privatininkas valė tik sniegą nuo gatvių. O sniegui nutirpus imtasi gatvių laistymo nešvęstu vandeniu. Iš bėdos – vis šioks toks uždarbis.

Landusis Spyglys išsiaiškino, kad savivaldybės valdomos „Klaipėdos paslaugos“ sudarė sutartį su savo mylima privačia bendrove „Klaipėdos miesto tvarka“ dėl miesto gatvių laistymo paslaugos. Suma, žinoma, niekingai maža, palyginus su tomis, kurios šiai mylimajai buvo sumokėtos per didįjį sniego valymo vajų praeitą žiemą: tada valdiškai įmonė privačiai sumokėjo iki 66,5 tūkstančio eurų. O už gatvių laistymą – tik 438 eurus…

Spyglio moralas: sena meilė nerūdija, reikia tik nors truputį patepti (aplaistyti).

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose


  2023-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt