P0

Regionas

Palangos parko festivalyje – ypatingi svečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-07


Šį savaitgalį, rugpjūčio 11-13 d. , Palangoje jau antrus metus iš eilės vyks Palangos parko festivalis. Spalvingame ir prabangiame Palangos Gintaro muziejaus rūmų parteryje skambės išskirtiniai Ievos Prudnikovaitės, Donato Montvydo ir Petro Geniušo koncertai.

Rafinuotos muzikos skambesį į istorinių Palangos grafo Tiškevičių rūmų parterį grąžinęs Palangos parko festivalis Žolinių savaitgalį žada unikalią ir įvairiapusę muzikinę programą.

Pirmasis festivalio koncertas penktadienį po atviru dangumi kvies į temperamentingą, netikėtumų kupiną muzikinį pasimatymą. Subtilios elegancijos mecosopranas ir unikalaus tembro savininkė I. Prudnikovaitė atliks specialiai parengtą muzikinę programą, vienam vakarui nukelsiančią į aistra, skambiais ritmais ir karščiu alsuojančią Argentiną. Scenoje operos solistė jėgas sujungs su ryškiu „4Tango“ ansambliu, 2002 metais tapusiu tarptautinio konkurso „A. Piazzolla Music Award“ Italijoje finalininkais.

Rugpjūčio 12 d. , šeštadienį, festivalio scenoje – vienas ryškiausių šalies dainininkų Donatas Montvydas, kuris Gintaro muziejaus rūmų aplinkoje klausytojus pasitiks su geriausiomis savo dainomis ir specialiai styginių kvartetui sukurtomis aranžuotėmis. Kūrinius dar labiau pagyvins fortepijono bei gitaros skambesys.

Paskutinį festivalio vakarą Palangos parko pušyno apsuptyje susirinkę klausytojai išgirs vieno žinomiausių Lietuvos pianistų P. Geniušo atliekamą unikalią ir užburiančią muzikos programą. Koncerte P. Geniušas atliks improvizacijas „Iš pasąmonės saugyklų“ bei žinomų kompozitorių kūrinius.

Plačiau apie renginius ir bilietai čia


  2023-08-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt