P0

Transportas

Savaitgalį vykusio reido metu užfiksuota 13 KET pažeidimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-07


Rugpjūčio 4–5 d. Klaipėdos apskrities Kelių policijos pareigūnai uostamiestyje ir Klaipėdos rajone vykdė reidą motociklų ir motorolerių vairuotojų daromiems KET pažeidimams užkardyti. Nustatyta 13 įvairių KET pažeidimų, 10 iš jų padarė nepilnamečiai asmenys.  

Dvi motociklus vairavusios moterys uostamiesčio gatvėse stipriai viršijo leistiną greitį – 1998 m. gimusi motociklo vairuotoja Sausio 15-osios g., važiavo 83 km/val. greičiu, o tokio pat amžiaus kita motociklininkė, Taikos prospektu skriejo net 113 km/val greičiu, kai leistinas tose vietose yra 50 km/val.

Trijų motorolerių (mopedų, motociklų), kurių variklių skleidžiamas triukšmo lygis viršijo leistinas ribas, vairuotojams gresia atsakomybė pagal administracinių nusižengimų kodeksą, taip pat buvo anuliuotos transporto priemonių techninių apžiūrų galiojimas.

Vieno motociklo vairuotojas vairavo nors teisės tam nėra įgijęs. Dar vienas vaikinas neturėdamas teisės vairuoti važiavo motoroleriu, kuris nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra, be to – pažeidėjas nedėvėjo šalmo.

Priemonę specialiais policijos ženklais nepaženklintu tarnybiniu automobiliu vykdę pareigūnai Klaipėdos rajone, Ginduliuose, pastebėjo prie stovinčio mopedo susibūrusių paauglių grupelę. Trys iš jų – vaikinas ir dvi merginos – sėdo ant motorolerio ir nuvažiavo Klaipėdos link. Nustatyta, kad 2008 m. gimęs vaikinas vairavo neturėdamas tam teisės, o bendraamžėms kartu važiavusioms merginoms gresia atsakomybė už važiavimą be šalmų.  

Trys dviračių motorinių transporto priemonių vairuotojai sulauks atsakomybės už posūkio šviesos signalų nerodymą, o dar vienas – už tai, kad nesustojęs pravažiavo pro ženklą „STOP“.


  2023-08-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt