P0

Kultūra

Mados savaitėje savo kūrybą pristatė ir dizaineriai iš užsienio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-08


Praėjusią savaitę vykusioje „Mados savaitė Klaipėdoje / Fashion Week Klaipėda“ dalyvavo mados profesionalai ir entuziastai iš Lietuvos ir užsienio. Mados festivalį atidarė Giedrės Anužytės tapybos paroda „Ryšys / Connection“, kuri Kultūros fabrike veiks iki rugpjūčio 31 d.

Domo Rimeikos nuotr.

Festivalis tęsėsi improvizuotu podiumu Danės krantinėje į Hofą, kur eksperimentines kolekcijas pristatė jaunosios kūrėjos Rugilė Kateivaitė, Greta Miliūnaitė, Leda Ūselytė, Ugnė Pužaitė, Rašelė Krivickaitė ir Denis Saul iš E. Balsio menų gimnazijos, skambėjo muzika, svečiai vaišinosi tradiciniu tortu ir mezgė naujas pažintis.

Mados stovykloje profesionalams lektorės iš Lietuvos ir užsienio dalinosi patirtimi ir įžvalgomis apie kūrybiškumą ir tvarumą, inovacijas mados industrijoje, prekės ženklo vystymą, įsiliejimą į tarptautines rinkas, neorobrendingą, kaip šiandien veikia mados industrija ir kt.

Lighthouse Hub erdvėse vyko dizainerės iš Švedijos, kuri kuria drabužius ir papuošalus iš medžio, kolekcijos pristatymas.

Šiemet tarptautiniame drabužių kolekcijų pristatymų šou savo kūrybą pristatė dizaineriai iš Lietuvos, Estijos ir Vokietijos. Fashion Week Klaipėda drabužių kolekcijas pristatė kūrėjai iš Lietuvos ir užsienio Gretė Labanauskaitė, Liutauras Suvorovas, Almantas Kunskas, Raimedas Latvys, Siret Ott, Collective Exposure, Lukas Svirplys, Guovarde ir Karina Panina.

Du ryškiausi Lietuvos mados ir muzikos kūrėjai – Agnė Kuzmickaitė ir Leon Somov – vainikavo šių metų mados savaitę savo kūrybine kolaboracija „Eskizai“. Išskirtiniai svečiai neskubėjo skirstytis, mezgė pažintis, aptarinėjo mados savaitės renginius, temas ir idėjas, kūrė bendradarbiavimo planus ir tarptautinius ryšius.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-08-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt