P0

Verslas

Klaipėdoje atidaryta nauja „Rimi” parduotuvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-10


Ketvirtadienį Klaipėdoje Minijos g. 153 duris atvėrė nauja „Rimi“ parduotuvė.

Anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, „Super Market“ formato parduotuvė atlieps kaimyninių mikrorajonų gyventojų poreikius, o ruošiantis naujiems mokslo metams joje galės patogiai apsipirkti ir šeimos su mokyklinio amžiaus vaikais. Šiemet tai jau trečias Lietuvoje atidarytas „Rimi“ prekybos centras, į kurio įrengimą investuota 600 tūkst. eurų.  

Pasak „Rimi Lietuva“ atstovo, nauja parduotuvė tankiai apgyvendintame Klaipėdos Žvejybos uosto mikrorajone iškilo įgyvendinant strateginį tinklo plėtros planą. 1137 kv. m. ploto prekybos centre, iš kurių prekybinei salei skirta 745 kv. m. plotas, įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais. 

Prekybos centras įrengtas pagal naują koncepciją, daugiau dėmesio skiriant parduotuvės funkcionalumui ir patogiam apsipirkimui savitarnos kasose.

Pasak V. Lukoševičiaus, asortimente yra visko, ko gali prireikti sklandžiai mokslo metų pradžiai: skirtingų kanceliarijos bei elektronikos prekių, dažų, sąsiuvinių, pratybų, kuprinių, vaikiškų drabužių, priešpiečių dėžučių ir gertuvių. Be to, atidarymo savaitę naujame prekybos centre pirkėjų lauks specialios akcijos bei pasiūlymai, o senjorai kiekvieną pirmadienį su lojalumo kortele galės apsipirkti pigiau. Gyventojai, kurie apsipirks dažniau, gaus asmeninius pasiūlymus ir savo mėgstamus produktus galės  pirkti su specialiomis nuolaidomis, taip sutaupydami dar daugiau.

Iš viso prie prekybos centro įrengtos 74 automobilių stovėjimo vietos ir 2 elektromobilių įkrovimo stotelės, o 4 stovėjimo vietos pritaikytos žmonėms su negalia.

Be to, „Rimi“ kviečia atvykti į parduotuvę ne tik apsipirkti, bet ir joje dirbti.

Verslo straipsnių visus kompas

„Nors šiuo metu naujos parduotuvės darbuotojų komanda jau baigiama formuoti, visuomet laukiame žmonių, kurie galėtų prisijungti ir pastiprinti mūsų komandą. Pasirūpinsime lanksčiu grafiku tiek vaikus auginančioms mamoms, tiek studentams ar garbaus amžiaus žmonėms, kurie nori būti aktyvūs – prisitaikome prie kiekvieno poreikių ir galimybių. Kviečiame prisijungti prie „Rimi“ šeimos ir siekti karjeros palaikančioje aplinkoje“, – į bendruomenę kreipiasi V. Lukoševičius.


  2023-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt