P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikyta grupė asmenų, narkotikus platinusių Klaipėdoje ir Palangoje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-10


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje.

Kovo mėn. Klaipėdos policijos pareigūnai, reaguodami į gautą pranešimą, nuvyko į butą Klaipėdoje, Taikos pr., kuriame buvo du 42 m. vyriškiai. Policijos pareigūnai bute rado apie 140 g kanapių dervos bei heroino.

Vienas iš vyriškių, dirbantis uostamiesčio bendrovėje, anksčiau teistas už vagystes, antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimą arba pagrobtojo panaudojimą, pasikėsinimą pabėgti iš sulaikymo vietos, sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės gaminimą, disponavimą ar panaudojimą.

Kitas, tuo metu dirbęs toje pačioje bendrovėje, anksčiau teistas už neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, vagystes, plėšimą, sukčiavimą, kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimą.

Tolesnį bylos tyrimą atliko KPONTV.

Birželio pradžioje Klaipėdoje, Debreceno g. – Taikos pr. pėsčiųjų alėjoje, pareigūnai sulaikė niekur nedirbantį, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir vagystes teistą, 31 m. Klaipėdos miesto gyventoją, pas kurį rasta heroino.

Be to, birželio pabaigoje kriminalistai skirtingose Klaipėdos ir Palangos vietose sulaikė narkotines medžiagas, įtariama, platinusius penkis asmenis.

45 m. niekur nedirbantis, anksčiau už chuliganizmą, neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, vagystes, sukčiavimus, viešosios tvarkos pažeidimą ne kartą teistas vyriškis sulaikytas Klaipėdoje, Naujakiemio g. Pas jį rasta heroino ir kokaino bei šaunamasis ginklas su 12 šovinių.

Įtariama, kad pastarasis dalį narkotinių medžiagų kartu su elektroninėmis svarstyklėmis slėpė pašto dėžutėje. Atlikus kratą šio vyro gyvenamojoje vietoje, rasta tablečių su psichotropinėmis medžiagomis bei daugiau nei 7000 eurų.

38 m. niekur nedirbantį, anksčiau neteistą vyriškį policijos pareigūnai sulaikė Palangoje, Našlaičių take. Atlikus kratą vyro automobilyje ir gyvenamojoje vietoje rasta įtariama narkotinių medžiagų, smulkintuvas bei elektroninės svarstyklės.

Klaipėdoje, Birutės g., sulaikytas 46 m. niekur nedirbantis, anksčiau už sunkų sveikatos sutrikdymą, turto prievartavimą, vagystę, plėšimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas pajūrio gyventojas. Atliktos kratos jo gyvenamojoje vietoje metu taipogi rasta tablečių su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

KPONTV pareigūnams atlikus kratą Palangoje, Kretingos g., sulaikytų 33 m. vyro ir 45 m. moters bendroje gyvenamojoje vietoje rastos svarstyklės su kokaino, kanapių ir amfetamino pėdsakais bei daugiau nei 160 tablečių su psichotropinėmis medžiagomis.

Vienoje iš sveikatos priežiūros įstaigų dirbanti moteris anksčiau į teisėsaugos akiratį pakliuvusi nebuvo. Kartu gyvenantis, niekur nedirbantis, vyras anksčiau teistas už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimą, viešosios tvarkos pažeidimą, transporto priemonės vairavimą, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Penki įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vėliau 38 m., 45 m. ir 46 m. vyrams bei 45 m. moteriai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. 33 m. vyras suimtas kitame ikiteisminiame tyrime. Likusiems įtariamiesiems šiame tyrime paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į paimtas pinigines lėšas – daugiau nei 7000 eurų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


  2023-08-10

  Vienas komentaras apie “Sulaikyta grupė asmenų, narkotikus platinusių Klaipėdoje ir Palangoje”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.208.75)

   Tai jei sulaikota su įkalčiais ,(tai yra vadinamu ,post faktum),jų snukučius,tai (feisus),patalpinti ,ka reikia gal slēpti teisinti juos padēti galbūt jiems išsisukti,ar panašiai.Miestelienai turētu matyti jų snukučius ir reikētu tai viešinti rodant jų snukučius tiek kas liečia prostitucija ,tiek narkotikus.Taip skirti normalias baudas,bausmes o ne juokingas,tada tokiu tinklu bus mažiau .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt