„Wave Camp” Melnragėje mokys plaukti ir puslente (2)

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-08-10

Šį šeštadienį, rugpjūčio 12 d., Klaipėdoje jau penktąjį kartą jūros miesto gyventojus bei svečius pasitiks sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą skatinanti bangų šventė „Wave Camp 2023“. Tradicija tapęs renginys kasmet į Melnragės paplūdimį prie Šiaurinio molo pritraukia vis daugiau bangų mylėtojų ir poilsiaujančių smalsuolių, norinčių išbandyti vandens sporto pramogas ir pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais.

Palmiros Mart nuotr.

„Šiemet festivalyje „Wave Camp 2023” siekiame sužadinti dalyvių meilę gamtai. Tiek banglentininkai, tiek ir kitų vandens sportų atstovai labai gerbia jūras, marias ir vandenynus, nori puoselėti jų švarą, palaiko draugiško žmogaus santykio su gamta idėjas. Tad šiemet renginys prasidės neįprasta, pirmą kartą šiame paplūdimyje vykstančia malda jūrai, kurią atliks garso terapeutai iš Ukrainos, skambindami varpais. Tokia antistresinė įžanga padės pajusti čia ir dabar akimirką bei padėkoti jūrai už suteikiamą prieglobstį“, – festivalį pristato banglenčių mokyklos „Surf Style LT“ renginių organizatorė Laura Gaučytė.

Dar vienas Wave camp 2023 renginio tikslas – skatinti poilsiautojų sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą bei populiarinti vandens sportą, kuriuo galima užsiimti Baltijos jūroje. Pasak vieno iš festivalio organizatorių, banglenčių mokyklos „Surf Style LT“ įkūrėjo, profesionalaus banglentininko ir instruktoriaus Mariaus Satkevičiaus, šis renginys parodo, jog poilsis gali būti aktyvus, tačiau ne ką mažiau atpalaiduojantis.

„Šiais metais festivalis be banglenčių, irklenčių, jėgos aitvarų ir jūrinių baidarių pamokų pristato naujieną, kuri patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems – puslenčių pamokas jūroje. Plaukimas puslente – Lietuvoje dar ganėtinai neatrastas sportas, kuris tinka ir norintiems susipažinti su bangų sportu, ir siekiantiems išmokti atlikti sudėtingesnius triukus. Be to, šiemet programoje laukia ir kita aktyvi naujiena – „Surfskate“ riedlenčių pamoka, kurioje dalyviai galės tobulinti savo plaukimo banglente įgūdžius sausumoje“, – apie renginio naujienas pasakoja M. Satkevičius.

Festivalio metu susirinkusiųjų lauks ne tik galimybė susipažinti su įvairiomis vandens sporto šakomis, bet ir nemokamos pramogos paplūdimyje – „Nirvana Fitness“ ir NIA šokio mankštos, juoko joga, paskaita apie tai, kaip išsirinkti hidrokostiumą, svajonių banglentės piešimo praktika, banglenčių pakabukų dirbtuvės vaikams bei kiti smagūs užsiėmimai.

Renginio metu šokiams nuotaiką sukurs DJ Midnattsoula, o renginį vainikuos kartu su „Kino zona“ organizuojamas „Bangų kino seansas“, kurio metu bus rodomas filmas apie legenda tapusius drąsiausius pasaulio banglentininkus – „Riding giants“.

„Wave camp 2023” renginys vyks rugpjūčio 12 d., šeštadienį, Klaipėdos Melnragės paplūdimyje nuo 11 val. prie Šiaurinio molo. Renginio programa ir registracija – čia.

Projektą dalinai finansuoja Klaipėdos savivaldybė.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “„Wave Camp” Melnragėje mokys plaukti ir puslente”: 2

  1. amen parašė:

    Pavadinimai, klubai- vien angliškos vapalionės. Lietuva, kur eini? Nesidomiu vien dėl to. Net prie ruskio tokio anglikonizmo maro nebuvo.

    • Juons parašė:

      Banglentės nėra mūsų tautinis paveldas, taip kad nesikabinėkite prie pavadinimo, arba dar geriau – susiraskite renginį, kur šokamos polkos su ragučiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Uostas ir jūra

Žūva daug ruonių

„Kraupus radinys pajūryje“, – „Atvirai Klaipėdai“ parašė klaipėdietė Simona ir pridėjo nuotraukas bei filmuką, padarytus Melnragės paplūdimyje. Į tokias situacijas ...
2024-05-14
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Šeštadienis Vakarų Lietuvoje buvo pažymėtas mirtimis

Policija pranešė apie tris įvykius šeštadienį Vakarų Lietuvoje, dėl kurių pradėtų ikiteisminių tyrimų metu teks aiškintis žmonių mirties priežastis. Naktį ...
2024-05-12
Skaityti daugiau

Svarbu, Unikali urbanistinė istorija

Klaipėdos statybos objektas Nr. 1: didžiulės taršos, aistrų ir neatsakytų klausimų istorija V 

„Atvira Klaipėda“ cikle „Urbanistiniai jubiliejai” baigia pasakoti apie Klaipėdos naftos terminalo raidą ir jo įtaką miestui. Paskutinėje tam skirto rašinių ...
2024-04-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This