P0

Sportas

„Wave Camp” Melnragėje mokys plaukti ir puslente (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-10


Šį šeštadienį, rugpjūčio 12 d., Klaipėdoje jau penktąjį kartą jūros miesto gyventojus bei svečius pasitiks sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą skatinanti bangų šventė „Wave Camp 2023“. Tradicija tapęs renginys kasmet į Melnragės paplūdimį prie Šiaurinio molo pritraukia vis daugiau bangų mylėtojų ir poilsiaujančių smalsuolių, norinčių išbandyti vandens sporto pramogas ir pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais.

Palmiros Mart nuotr.

„Šiemet festivalyje „Wave Camp 2023” siekiame sužadinti dalyvių meilę gamtai. Tiek banglentininkai, tiek ir kitų vandens sportų atstovai labai gerbia jūras, marias ir vandenynus, nori puoselėti jų švarą, palaiko draugiško žmogaus santykio su gamta idėjas. Tad šiemet renginys prasidės neįprasta, pirmą kartą šiame paplūdimyje vykstančia malda jūrai, kurią atliks garso terapeutai iš Ukrainos, skambindami varpais. Tokia antistresinė įžanga padės pajusti čia ir dabar akimirką bei padėkoti jūrai už suteikiamą prieglobstį“, – festivalį pristato banglenčių mokyklos „Surf Style LT“ renginių organizatorė Laura Gaučytė.

Dar vienas Wave camp 2023 renginio tikslas – skatinti poilsiautojų sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą bei populiarinti vandens sportą, kuriuo galima užsiimti Baltijos jūroje. Pasak vieno iš festivalio organizatorių, banglenčių mokyklos „Surf Style LT“ įkūrėjo, profesionalaus banglentininko ir instruktoriaus Mariaus Satkevičiaus, šis renginys parodo, jog poilsis gali būti aktyvus, tačiau ne ką mažiau atpalaiduojantis.

„Šiais metais festivalis be banglenčių, irklenčių, jėgos aitvarų ir jūrinių baidarių pamokų pristato naujieną, kuri patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems – puslenčių pamokas jūroje. Plaukimas puslente – Lietuvoje dar ganėtinai neatrastas sportas, kuris tinka ir norintiems susipažinti su bangų sportu, ir siekiantiems išmokti atlikti sudėtingesnius triukus. Be to, šiemet programoje laukia ir kita aktyvi naujiena – „Surfskate“ riedlenčių pamoka, kurioje dalyviai galės tobulinti savo plaukimo banglente įgūdžius sausumoje“, – apie renginio naujienas pasakoja M. Satkevičius.

Festivalio metu susirinkusiųjų lauks ne tik galimybė susipažinti su įvairiomis vandens sporto šakomis, bet ir nemokamos pramogos paplūdimyje – „Nirvana Fitness“ ir NIA šokio mankštos, juoko joga, paskaita apie tai, kaip išsirinkti hidrokostiumą, svajonių banglentės piešimo praktika, banglenčių pakabukų dirbtuvės vaikams bei kiti smagūs užsiėmimai.

Renginio metu šokiams nuotaiką sukurs DJ Midnattsoula, o renginį vainikuos kartu su „Kino zona“ organizuojamas „Bangų kino seansas“, kurio metu bus rodomas filmas apie legenda tapusius drąsiausius pasaulio banglentininkus – „Riding giants“.

„Wave camp 2023” renginys vyks rugpjūčio 12 d., šeštadienį, Klaipėdos Melnragės paplūdimyje nuo 11 val. prie Šiaurinio molo. Renginio programa ir registracija – čia.

Projektą dalinai finansuoja Klaipėdos savivaldybė.


  2023-08-10

  2 komentarai “„Wave Camp” Melnragėje mokys plaukti ir puslente”

  1. Avataramen (IP: 78.62.147.40)

   Pavadinimai, klubai- vien angliškos vapalionės. Lietuva, kur eini? Nesidomiu vien dėl to. Net prie ruskio tokio anglikonizmo maro nebuvo.

   • AvatarJuons (IP: 78.58.86.204)

    Banglentės nėra mūsų tautinis paveldas, taip kad nesikabinėkite prie pavadinimo, arba dar geriau – susiraskite renginį, kur šokamos polkos su ragučiais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt