P0

Miestas

Rumpiškės kvartalo stebėjimas kaštuos 72 tūkst. eurų (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-08-12


Klaipėdos savivaldybė pasirašė dvi sutartis dėl kompleksiškai atnaujinto Rumpiškės kvartalo stebėjimo sistemos bei bevielio interneto ryšio įjungimo į bendrą uostamiesčio nuotolinį stebėsenos tinklą.

Artūro Šulco nuotr.

Sutartys pasirašytos su UAB „Technologinių paslaugų sprendimai“, kuriai, kaip teigia interneto portalas rekvizitai.vz.lt, Klaipėdos miesto savivaldybė yra didžiausias paslaugų pirkėjas valdiškame sektoriuje. Tarp šių šalių yra/buvo sudaryta daug sutarčių, kurių bendra vertė – 1 553 451 Eur. 

Sutaręių dėl Rumpiškės kvartalo vertė – 47 tūkst. ir 24,8 tūkst. eurų. Abi sutartys galios iki 2026 m. rugpjūčio vidurio. 

Vieną iš didesnių pastarojo meto sandorių su UAB „Technologinių paslaugų sprendimai“ savivaldybė pasirašė praėjusių metų pabaigoje dėl transporto priemonių greičio ir raudonosios šviesos pažeidimų Klaipėdos miesto gatvėse fiksavimo iki 2026 metų. Jos vertė – 164 tūkst. eurų. O Administracinės teisės nusižengimų informacinės sistemos ir licencijų ir leidimų informacinės sistemos diegimo ir priežiūros paslaugos sutartis, su šia bendrove pasirašyta 2021 m. pabaigoje, savivaldybei kainavo 188,2 tūkstančio Eur.

Praėjusių metų rudenį Klaipėdos savivaldybė praneša, jog baigti prieš dvejus metus pradėti Rumpiškės gyvenamojo kvartalo daugiabučių kiemų atnaujinimo darbai. Kompleksiškai sutvarkyti didžiosios dalies gyvenamojo kvartalo daugiabučių namų kiemų, iš viso atnaujinta daugiau negu 10 ha ploto teritorijos. Tai – pirmasis toks projektas Klaipėdoje, kuriuo iš esmės atnaujinti daugiabučių namų kiemai sovietmečiu statytame mikrorajone.

Projekto „Kompleksinis tikslinės teritorijos daugiabučių kiemų tvarkymas“ sutarties vertė – daugiau kaip 6 mln. Eur. Didžioji dalis lėšų – iš ES fondų. Darbus atliko UAB „VVARFF“.


  2023-08-12

  3 komentarai “Rumpiškės kvartalo stebėjimas kaštuos 72 tūkst. eurų”

  1. Avatarnepatenkintiems (IP: 78.56.19.8)

   O nepagalvojot, gal vertėtų parduoti butus ir persikelti kur geriau? Gyvenat vienąsyk, kam tiek sveikatos, energijos šiai kovai skiriat? Kažkaip nekilnojamo turto kainos šiame rajone nekrenta, atvirkščiai, kyla, o ir skelbimai ilgai neužsibūna.

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Kodel reikia krauatytis? Jeigslimai kreivas projektas? Beje kodel reikia kameru?zmoniu stenejimas kokiutikslu?

  2. AvatarTai ne projektas tai savivaldybės projektotojo Sbrujevo tragedija (IP: 90.131.36.135)

   Projektas kainavo 7.2 mln. Eur. Užtvindė namo rūsius paplauti namo pamatai.
   Neniškis uždarbiaujant, pridarė nuo namo durų iki kito namo durų parkavimo vietos.(mokamos).
   Kad rinkti milijonus Neniškis su Sbrujevu betonavo žaliosios plotus (iš 10ha apie 4užbetonavo).
   Kvartalas kai bomžams tik betonas ,mašinu stovėjimo vietos. ir Neniškiui pinigus rinkti. Iškirto 500medžių ir 10 000m2 krūmų. Tai tragedija gyventojams. Pablogėjo gyvenimo kokybė. Tarša ir smarvė nuo šiukšlynų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt