P0

Verslas

Klaipėdos centre mugė vyks ir sekmadienį (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-13


Tautodailininkų ir amatininkų dirbiniai, kokybiški maisto gaminiai ir kermošiaus nuotaikos, visa žada Danės krantinėje ties Žvejo paminklu vykstančios Klaipėdos vasaros mugės organizatoriai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Ieškanties unikalumo Dizaino sąjungos nariai pasiūlys išskirtinių ir kokybiškų gaminių, veiks žuvies turgus, kur galėsite įsigyti vietoje rūkytos žuvies. Į „Gurmanų alėją“ susibūrę mažieji maisto produktų gamintojai mugės lankytojus kvapais ir skoniais vilios išalkusius. Kultūrinio paveldo mėsos gaminiai, pagal močiutės receptą gaminama svarainių uogienė, Klaipėdoje gaminamos marinuotos alyvuogės, iš natūralių produktų gaminami Kaukazo saldumynai, marinuoti putpelių kiaušiniai ir kiti gomurį džiuginantys gaminiai. Laukia pramogos atrakcionai ir siurprizai“, – pranešime rašo mugės organizatorius MB „Bravo idėja“.

Mugė sekmadienį veiks nuo 10 iki 17 val.


  2023-08-13

  2 komentarai “Klaipėdos centre mugė vyks ir sekmadienį”

  1. AvatarNeringa (IP: 84.15.185.95)

   Nereikalingos tos mugės su 10 kartų užkeltomis kainomis.

  2. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.100.114.100)

   Mugė? Kokia čia proga to kaimiško termino dvelksmas uostaMiestyje, pačiame centre? Jūros Šventės pakako su visais kiniškų žybsiukų perpardavinėtojais ir atšąlusiom bulvytėm po 8€, praėjus tų juokingų amatininkų ir močiučių uogienų stendus…Na bet aišku, reikia būti pozityvesniu žmogeliuku ir nekritikuot liaudies.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt