Pėdinti į Girulius ragina paskutinį kartą šią vasarą (5)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-08-17

Rugpjūčio 23 d., trečiadienį, 18 val., Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) vyks jau paskutinis šią vasarą „Pėdink į Girulius” renginys – dainuojamosios poezijos koncertas „Ryškiom spalvom“.

Živilė Mackevičiūtė – bardė iš Skuodo – savo dainomis džiugina klausytojus jau ne vienerius metus. Atlikėja praėjusiais metais išleido savo debiutinį albumą „Apie tikrovę“ ir buvo apdovanota lietuvių aktoriaus, režisieriaus, dainų autoriaus ir dainuojamosios poezijos atlikėjo Sauliaus Mykolaičio vardo premija.

Živilė rengia ne tik solinius koncertus, bet kuria ir muzikinius projektus su savo draugais bei pasirodo su mums gerai pažįstamais Lietuvos bardais. Giruliuose Živilė pasirodys su Michailu Denisenko (perkusija), Luku Gužauskiu (bosinė gitara) ir Rugile Staskevičiūte (pritariamasis vokalas).

Atlikėja nuolat ieško tobulos dermės tarp teksto ir muzikos. Jos dainose skamba įvairiausių Lietuvos poetų tekstai, jos lūpose atgyja Vytautas Mačernis, o bitlai prabyla žemaitiškai. Anot Živilės, dainuojamoji poezija yra labai platus žanras: „Pink Floyd’ai“ yra išleidę savo albumų tekstus kaip atskiras poezijos knygas, tad manau, šis žanras tikrai yra išlipęs iš savo rėmų ir nebėra atstovaujamas tik vieno žmogus scenoje su gitara“.

Organizatoriai ragina klaipėdiečius nepražiopsoti paskutiniojo šio sezono kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ koncerto.

Žymos: | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Pėdinti į Girulius ragina paskutinį kartą šią vasarą”: 5

 1. WlTtzdmwxjKnsLQA parašė:

  OkBRKogU

 2. jVDZWYfr parašė:

  aRkdEnusBKiT

 3. yCHZYOjfbFnVDM parašė:

  HbnKqxms

 4. yTEzJXAmZbLFu parašė:

  roLMCxnhgqvfs

 5. qJKvRwcmAFQBZuUi parašė:

  ylYBzVLeTgjA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kviečia „Pasinesusikalbėjimai“

Renginių ciklas „Pėdink į Girulius“ įpusėjo. Liepos 10 d., trečiadienį, 18 val., Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. ...
2024-07-08
Skaityti daugiau

Kultūra

Startuoja kasmetinis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“

Birželio 6 d., ketvirtadienį, startuoja kasmetinis, jau 15-tą kartą vyksiantis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“. Kiekvieną vasaros trečiadienį (ir ...
2024-05-31
Skaityti daugiau

Kultūra

Sugrįžta akustinės muzikos festivalis „Baltas Ošas“

Prieš penkmetį Klaipėdoje užsimezgęs bardų muzikos festivalis „Ošas“ jau paskelbė šiemetinio renginio datą ir sulaukė kaip niekada didelio susidomėjimo, tačiau ...
2023-11-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This