Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-08-18 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį šalyje patvirtinta 50 naujų COVID-19 atvejų, 10 iš jų užsikrėtė antrą kartą, du – trečią. Klaipėdoje susirgo keturi žmonės.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 31,4 proc., uostamiestyje – 70 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 13,8 paaugo iki 16,4 atvejo, šalyje jis padidėjo nuo 11,7 atvejo iki 13. Uostamiestis per dvi pozicijas pagerino savo padėtį ir dabar yra 11-oje vietoje tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių.
Iš prasčiausios situacijos Neringą po trijų parų išstūmė Pasvalio rajono savivaldybė, o nulinius rodiklius išlaiko 14 savivaldybių, tarp kurių yra Pagėgiai, Rietavas bei Palanga.
Šalyje dabar serga 488 žmonės – 38 daugiau nei trečiadienį. Klaipėdoje serga 33 asmenys – 4 daugiau nei prieš parą.
Mirčių nuo COVID-19 praėjusią parą nefiksuota, bendras tokią netekčių skaičius yra 9694. Klaipėdoje jis nesikeičia nuo balandžio pradžios (431).
Ketvirtadienį paskiepyti 4 asmenys, tarp kurių klaipėdiečių nebuvo.
Parašykite komentarą