P0

Spyglys

Smiltynės perkėla užsigeidė didesnių algų* (1)

Spyglys
2023-08-23


Nors valstybinės AB „Smiltynės perkėla” vyrukai per mėnesį vidutiniškai uždirba po 3000 eurų, skundžiasi, kad yra skriaudžiami. Moterys uždirba mažiau. Perkėlos generolas per mėnesį savo piniginę papildo 6278, pusgeneroliai – po 5000 eurų.

Tačiau įmonės vadovybė, užuot tas algas padidinusi, už daugiau nei 5,6 tūkst. eurų nusipirko „Platinum” lygio paslaugą „Pay Premium: Atlygio duomenų bazė ir individualių ataskaitų paketas interaktyvioje online analitikos platformoje”.

Atseit, tyrinės Lietuvos atlygio rinką. Nors ir išnykusiam marių unguriui aišku, kad algas keltininkams reikia rimtai didinti, juolab, kad kėlimas per marias žiauriai pabrangintas – babkių perkėla prisiplėšia sočiai.

Spyglio moralas: užuot pinigus tokiu būdu mėčius į balą, gal geriau juos kaip premiją atiduoti pačią mažiausią algą gaunančiam perkėlos darbuotojui.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-08-23

  Vienas komentaras apie “Smiltynės perkėla užsigeidė didesnių algų*”

  1. AvatarVertelgų norai (IP: 78.62.147.40)

   Vienintelis “Smiltynės” perkėlos vadovas, anksti Anapilin išėjęs A. Žukauskas vertino keltuose dirbančius, tikrai sunkiai dirbančius darbuotojus. Jis ir pats nevengdavo dirbti per poilsios dienas, stebėdavo transporto srautus. matė ir suprato bendrovės darbą ir atlygį, o šitie vadoviukai- tik pasipinigautojai, kurie nei keleiviams, nei transportui, nei sunkiai dirbatiems keltų jūrininkams, darbininkams nepadeda. Lobti, lobti ir lobti- vienintelis jų uždavinys.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt