P0

Verslas

„Rimi” – geriausiai pirkėjus aptarnaujantis prekybos tinklas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-24


Prekybos tinklui „Rimi“ jau trečius metus iš eilės pavyko išlaikyti geriausiai pirkėjus aptarnaujančio mažmeninės prekybos tinklo titulą bei patekti į aukščiausią aptarnavimo kokybės kategoriją.

Slaptųjų pirkėjų tyrimo metu prekybos tinklo „Rimi“ darbuotojai buvo pripažinti geriausiai aptarnaujančiais klientus – pirkėjai vertino parduotuvių švarą ir tvarką, darbuotojų išvaizdą, bendravimo kultūrą, jų profesionalumą ir pardavimo įgūdžius. Be to, greta itin aukštos pirkėjų aptarnavimo kokybės, „Rimi“ siūlo ir patrauklias prekių kainas – kainų palyginimo portalo „Pricer.lt“ duomenimis, liepos mėnesį „Rimi.lt“ el. parduotuvė sumažino pigiausių maisto prekių krepšelio kainą 2,88 Eur ir išlaikė antrąją vietą, o fizinės parduotuvės – trečiąją tarp visų prekybos tinklų.  

Teigiama, jog „Rimi“ salės ir kasų darbuotojai pranoksta kitų prekybos tinklų darbuotojus bendravimo įgūdžiais, paslaugumu, profesionalumu. Palmiros Mart nuotr.

Tyrimas birželio ir liepos mėnesiais vyko didžiųjų šalies miestų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių prekybos centruose. Slaptieji pirkėjai vertino salės ir kasos darbuotojų paslaugumą, mandagumą, sugebėjimą bendrauti. Sveriamų prekių skyriuose buvo tiriama, ar darbuotojai domisi pirkėjų poreikiais, sugeba juos profesionaliai konsultuoti.    

Tyrimą vykdžiusios įmonės „Slapto pirkėjo tyrimai“ duomenimis, „Rimi“ salės ir kasų darbuotojai pranoko kitų prekybos tinklų darbuotojus bendravimo įgūdžiais, paslaugumu, taip pat pažymimas uždarų parduotuvių skyrių darbuotojų profesionalumas. Šiemet pavyko net pagerinti rezultatus – prekybos tinklui buvo suteikta 93,44 proc. reitingo balų (2021 m. – 90,10 proc., o 2022 m. – 91,50 proc.). 

Dirba įvairių tautybių žmonės  

„Džiaugiamės savo žmonėmis, jie yra didžiulis pavyzdys daugeliui įmonių, kaip dirbti ir elgtis su klientais, kaip išlaikyti motyvaciją ir puikiai dirbti nepaisant išorės faktorių. Karas Ukrainoje ir ekonominis nuosmukis pakoregavo pirkėjų elgseną – jie atidžiau skaičiuoja savo išlaidas, daugiau dėmesio skiria produktų kainoms, prekybos centruose ieško akcijų ar pigesnių prekių. Suprantame, kad pirkėjai šiuo metu yra itin jautrūs kainai, todėl norime jiems suteikti geriausius pasiūlymus. Be to, stengiamės sutaupyti ne tik pirkėjų pinigus, bet ir laiką, kad jiems nebereiktų vaikščioti po skirtingus prekybos tinklus, ieškant pigesnių prekių, o viską rastų pas mus. Nuolatos deramės su tiekėjais, siekdami, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti kokybiškų prekių už prieinamą kainą”, – pranešime cituojama  „Rimi Lietuva“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė. 

Jos teigimu, jau kelis mėnesius kampanijos „Rimi“ perku ir man ramu“ metu prekybos tinklo parduotuvėse daugiau nei 600 pirkėjų mėgstamų prekių parduodamos už bene žemiausią įprastą kainą rinkoje, jos žymimos specialiu raudonu euro ženklu. Ši kampanija vien liepos mėnesį pirkėjams padėjo sutaupyti iki 600 tūkst. eurų.  

Praėjusiais metais prie kolektyvo prisijungė daugiau nei 200 nuo karo tėvynėje pasitraukusių ukrainiečių. Įmonėje dirba skirtingų tautybių žmonės, atvykę į Lietuvą iš Turkijos, Vietnamo, Kazachstano, Afganistano, Baltarusijos ir Ukrainos.  

Verslo straipsnių visus kompas

„Rimi“ yra įsteigusi 50 tūkst. eurų siekiantį Pagalbos darbuotojams fondą, kuris padeda į nelaimę patekusiems kolegoms ir jų artimiesiems.


  2023-08-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt