P0

Miestas

S. Daukanto gatvės atkarpos uždarymas: paskelbtas jau trečias terminas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-24


Klaipėdos savivaldybė skelbia apie naują S. Daukanto gatvės atkarpos nuo I. Kanto iki Herkaus Manto gatvės uždarymo terminą.

Rugpjūčio pradžiojeAB „Klaipėdos vanduo“ informavo apie planuojamus buitinių nuotekų rekonstrukcijos darbus S. Daukanto gatvėje ir dėl to numatytus laikinus eismo pokyčius. Tada skelbta, kad darbai vyks rugpjūčio 7-21 dienomis.

Po savaitės jau buvo praneša, kad tinklų rekonstrukcija bus vykdoma rugpjūčio 28 – rugsėjo 2 dienomis.

„Bendrovė „Klaipėdos vanduo“, įvertindama rekonstrukcijos keliamus nepatogumus S. Daukanto gatvėje įsikūrusių įstaigų darbuotojams ir vairuotojams, skyrė papildomas investicijas darbams paspartinti. Rangovų įmonė „Stakorda“ naudos vienas pažangiausių tinklų atnaujinimo technologijas Europoje”, – buvo rašoma pranešime.

Dabar jau skelbiama, kad eismas minėta gatvės atkarpa bus uždarytas nuo rugpjūčio 25 d. iki rugsėjo 2 d. Taip pat nebus galima įvažiuoti į kiemus tarp pastatų Nr. 11 ir 13A.


  2023-08-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt