P0

Spyglys

Šviesoforai teiks prioritetą vicemerui* (2)

Spyglys
2023-08-24


Pusantros valandos reikėjo laukti vicemerui Algirdui Kamarauskui ir kitiems ponams su poniomis ir panelėmis, kol galų gale iš parkingo, esančio prie Mėmelio piliavietės, išvažiavo į Pilies gatvę. 

Tas visiems šoferiams siaubą keliantis incidentas įvyko po vieno labai kultūringo renginio, tad vicemeras, damų spaudžiamas, pareikalavo, kad visi uostamiesčio šviesoforai būtų sureguliuoti taip, jog ponai ir ponios iš/į renginius patektų VIP tvarka. Visi savivaldybės ir policijos pareigūnai tokiai tvarkai ketvirtadienį pritarė. Pabandytų nepritarti… O magistralinėmis gatvėmis važiuojantys plebėjai pakentės – tokia jau jų dalia.

Spyglio moralas: poniai ir ponios, dažniau vaikščiokite pėsčiomis, minkite dviračio pedalus arba minkykite duoną – nebus rūpesčių dėl figūros.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-08-24

  2 komentarai “Šviesoforai teiks prioritetą vicemerui*”

  1. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Paskelbkit pilną sprendimą, būtų įdomu.

  2. AvatarMarijus (IP: 90.131.44.48)

   Nugis tai Klaipėdos valiutiniai, oi, dabar gi sakoma – elitiniai personai… 🤣🤣🤣

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt