P0

Miestas

Danės skvero fontanas šią vasarą nebešoks (10)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-25


Danės skvero fontano veikimo šį sezoną nebepavyks atnaujinti. Per rugpjūčio 6-osios liūtį, kai iškrito stichinis kritulių kiekis, buvo apsemta fontano techninė patalpa, kurioje yra visa inžinerinė įranga. Išpumpavus vandenį rangovai informavo, kad padaryti dideli nuostoliai. Savivaldybė, siekdama įvertinti apsėmimo priežastis, atliks ekspertizę, po kurios numatomas fontano remontas.

Šią vasarą kviečiame grožėtis kitais miesto fontanais. Išmanieji fontanai dar veikia prie Jono kalnelio ir  „Vaidilos“ aikštėje, paprasti fontanai –  Teatro aikštėje, prie „Meridiano“, Puodžių g. prie paminklo Vydūnui, Karlskronos a., prie „Žvejo“ skulptūros, Debreceno ir Pempininkų aikštėse.

Fontanai paprastai mieste išjungiami rugsėjo pabaigoje.


  2023-08-25

  10 komentarai “Danės skvero fontanas šią vasarą nebešoks”

  1. AvatarNenumatyta apsauga nuo drėgmės? (IP: 109.205.236.17)

   Negi projekto užsakyme nebuvo įtraukta apsauga nuo užliejimo, jei ne – draudimai tam yra.

  2. AvatarNe skveras, o siaubų siaubas (IP: 78.62.20.83)

   Šis skveras po vadinamos rekonstrukcijos tapo baisus. Vienos trinkelės, suolai netinkami sėdėti, juodi kubai be jokios paskirties. Vaikų aikštelė – tikrai ne vietoje. Ji padaryta pačiame skvero gale. Į aikštelę iš Atgimimo aikštės pusės važiuojama dviračiais, elektriniais ir kitokiais paspirtukais, net motoroleriais. Tas takas tapo judria gatve. Pėsčiajam vietos nėra. Pavojinga: važiuoja iš priekio ir iš nugaros. Juk žodžiai “skveras”, “parkas” sakyte sako, kad tai pėsčiųjų vieta. Dabar gi, karaliauja vien tik motorizuoti. O triukšmas, klyksmas, cypimas… Ir aplink vien tik rusų kalba. Vien tik rusų kalba. Kodėl jie (rusai) taip garsiai rėkauja?
   Apie fontaną net nekalbu. Buvo kadaise fontanas… O dabar ta čiurkšlelė buvo vos gyva. Ir visai nutrūko.

   • AvatarNebambėkite (IP: 109.205.236.17)

    Ko prikibai prie tos kalbos, atsivesk savo anūkus ir tegu šūkauja ta, kuria moka. Džiaugtis reikia, kad Klaipėdoje atsirado vaikų. Žinau vieną vietą kur labai tylu… visi ten būsim.

  3. AvatarNieko nuosabaus, (IP: 86.100.137.239)

   viskas kaip ir visada.Niekam tie fontanai nerūpi ir nerūpėjo, svarbu buvo pinigus “įsisavinti”, kas sėkmingai ir padaryta

  4. AvatarAnonimas (IP: 78.61.172.43)

   Atvyksta svečiai, kur fontanas muzika ogi laukiam 3 val ir ką niekai vėjai sakyčiau gal paleiskij be jokių muzikų tegu atsigaivina žmonės tiesiog

  5. AvatarAnonimas (IP: 78.61.172.43)

   Gal padarykim gražių gėlių klomba vietoj fontano😄

  6. AvatarAnonimas (IP: 78.61.172.43)

   Taip fontanas butaforinis, veikia kas 3 va

  7. AvatarT (IP: 84.15.187.251)

   Apsurdas,viskas lūžta vos pradėjus veikti,visas skveras baigia sunykti.

   • AvatarAnonimas (IP: 83.181.104.59)

    O ko norėti , jei miestą tiek kadencijų valdė liberalieji . Ar buvo nors vienas jų darbas be broko ? Aš nežinau . Girdėjau tik pagyras kokie jie šaunuoliai …fui…

  8. AvatarAnonimas (IP: 77.111.247.206)

   mažas nuostolis. netoli gyvenu.per 2 metus butaforinį fontaną veikiantį teko matyti vos porą kartų. kaip suprantu, jis 5 min. veikia, po jo seka 30 min pertrauka ar pan. intervalu, palyginus su senuoju, galima sakyti, kad naujojo iš esmės nėra.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt